Příspěvky uživatele - 252.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stihl 261, 8.2.2014
Já mám kladný, dělám s ní denně 5 nádrží, používám ji k výřezu náletů a menších stromů pod vedením vysokého napětí a v prořezávkách a čistkách, sem tam i velké stromy a jsem nadmíru spokojen. Do těžby bych ji ale nebral, na to mám HQ 365. Zatím ale... celý příspěvek >
Mandevila, 8.3.2012
Mám ji třetím rokem překrásné květy po celý rok.Letošní zimu pozvolna ztratila listy.Jsem z toho nešťastná nevím jestli se znovu olistí nebo už ji nelze zachránit?
Vyčistění beček na kvas, 8.9.2011
Dostal jsem několik plastových sudů (či konví) se širokým hrdlem, které bych chtěl použít na kvas. Potíž je v tom, že bečky byly původně používány na průmyslové práškové saponáty pro prádelny - a uvnitř jsou stále cítit vůní pracího prášku. Poradí... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 26.9.2010
takto vám sice vykvasí žitné "víno", ale zkvašené nebude to žito. Žito jako každé obilí) obahuje škoby (nikoliv cukry) a škroby nejsou přímo kvasitelné, kvasinky neumějí škroby konzumovat. Obilí se musí pařit, pařením se škroby rozloží na... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika