Příspěvky uživatele - 172.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Květnové mrazy 2011, 5.5.2011
Jičín - ořešáky 100% pomrzlé, třešně 70% pomrzlé, jahody 70% pomrzlé. Dokonce mám černé i švestky. Bída.
Krovinorez Castor CB43DS, 26.9.2010
Mám křovinořez Castor CB 43SB od jara a jsem s ním spokojen. Jen mám problém ho nastartovat za studena startuji 10 - 15 krát, ale když nastartuje tak už je to paráda , za tepla startuje okamžitě. CHtěl bych se poradit jestli mám něco vyčistit... celý příspěvek >
Úplný amatérský začátek, 28.8.2010 Obsahuje fotku
Ahoj Martine, moc pěkně Ti to roste. Ty zálistky dle mého vyrazily jako reakce na zkrácení výhonu příliš brzy. Dle odborníků je pro zakracování vhodná doba pravě teď. Taky jsem si letos založil "vinohrádek". Zakořeněné řízky se 3 - 7 lístky jsem... celý příspěvek >
Co vaše réva?, 28.8.2010 Obsahuje fotku
Po velkém nočním lijáku. Tyče 220 cm nad zemí, 26.8.2010 už celá spodní řada u horního konce tyče zastřižena.
Co vaše réva?, 28.8.2010
Letos jsem založil vinohrádek a registruji totéž. V srpnu přírůstky cca 5 cm/den, po deštivé noci jakoby poskočlily. Nové sazenice s 1 výhonem předpokládám ale asi reagují na počasí trochu odlišně od dobře zakořeněných několikaletých rostlin (révy,... celý příspěvek >
Scheppach Biostar 2000, 30.7.2010
Docela zajímavý zahradní drtič. To s ním fakt nemá nikdo osobní zkušenost?
Hortenzie žluté listy, 28.5.2010
Nemáte někdo zkušenost?  Již několik let pěstuji hortenzie,  kvetou pěkně, ale letos mám u dvou keřů docela žluté listy. Co jim chybí?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika