Příspěvky uživatele - 78.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Název skalničky - oranžový květ, 31.5.2021
Co se týče kořenů nebo cibulek, je to dobrá rada. Jenom chci upozornit, že někdy ty myši okoušou i nadzemní části Mně takhle okousaly záhon mrkve, bohužel ještě v dibě, kdy kořeny nebyly úplně dorostlé. Hanča
Prosím o určení rostliny, 7.6.2018
Opravdu nikdo neví? Hanča
Klanopraška, 9.1.2018
Možná je to tím jihovýchodem. Mívala jsem ji v mrazové kotlině, v 500 m nad mořem, pouze jednu rostlinu, ale na severu a ještě schovanou za boudou na nářadí, pnula se po kmenu hrušně  - a úroda byla každý rok. Rašila až po jarních mrazech. Na... celý příspěvek >
Jak zasadit jahody?, 13.3.2017
Karton se dává proto, aby neprorůstal vytrvalý plevel. Před položením kartonů se má půda dobře zavlažit, protože pak už se k ní voda shora velmi špatně dostává. Takže to asi není právě to, co potřebujete u jahod. Hanča
Prosím o určení spontánně se vyskytnuvších rostlin, 3.10.2016
Popínavka se jmenuje štětinatec laločnatý - Echinocystis lobata, říká se jí také Divý Jano. Letnička, sama se vysemeňuje, v zahradě je pěkná, ale pozor, mimo zahradu patří mezi invazní druhy. Hanča
Neznámá kytička, 26.5.2016
Tradescantia sillamontana, řekla bych. Hanča
Zajímavá pokojovka, 13.5.2016
Jo Welwitschia mirabilis, tak tu neznám. Hanča
Vánoční hvězda, 27.10.2015
Sukulent ? Hanča
Trvalky do stínu odolné slimákům?, 9.3.2015
Ve stínu mám kapradí, žlutou plazivou hluchavku (pitulník), srdcovku, orlíčky, vrbinu, čemeřici, bergénii a kokořík. To u nás nežerou, nebo aspoň ne moc. Zato hosty likvidují bez rozdílu všechny. Hanča
Hokaido: co pouzit misto plážoveho pisku, 6.3.2015
Límec z rozříznuté lahve je skvělá věc, já je nerozřezávám, ale navlékám jednotlivě. Lepší ochranu proti španělákům jsem neviděla, tohle je opravdu stoprocentní. Hanča
Pěstování plodových růží - pro sklizeň šípků na zpracování, 5.1.2015
To máte pravdu, pane doktore. Myslela jsem, jestli někdo má osobně vyzkoušený nějaký recept na omáčku, která je víc šípková než svíčková nebo rajská, z napsaného receptu se to až tak nepozná (nebo možná ano, možná to nepoznám jenom já ). Každopádně... celý příspěvek >
Rostliny výrazně potlačující plevele, 26.3.2012
Žlutá hluchavka (pitulník) - dobře se rozrůstá, stříbřité listy zdobí i mimo dobu kvetení. Nebo lesní jahodník. Hanča
Rajčata tolerantní k plísni bramborové, 15.2.2012
Ta divoká rajčátka, nevím, jestli z Mexika, ale odolná skutečně jsou. Rostou jak šílená a pokud chytí plíseň, vyrovnají se s ní sama, prostě si jí nevšímají a ve zdraví pokračují v růstu. Plody jsou drobné a chuť mají opravdu výbornou. Existují... celý příspěvek >
Poraďte - něco na skříň, 4.11.2011
Mám takhle břečťan taky, žádný drobnolistý pokojový, ale obyčejný venkovní, a je v pohodě. Kromě toho ještě voskovku, šplhavý fiodendron a nějakou peperomii, druh nevím. Kromě té peperomie jsou všechny kytky pěstované hydroponicky, takže nemusím moc... celý příspěvek >
Veverky, 24.9.2010
A ani to není zaručené. Sousedovy kočky (a kocouři) se mi po zahradě prohánějí, ale veverky zlikvidovaly komplet úrodu ze dvou velkých keřů hned na začátku září. Jeden víkend byly keře obsypané oříšky, další víkend nebylo nic, ale vůbec nic. Taky... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika