Příspěvky uživatele - 165.56

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Náhrada filtru, 10.11.2009
Mám stejný traktor a v Mountfieldu byla opravdu cena jakou uvádíte, když jsem se loni ptal. Taky se mi to zdálo hodně. Nelze ale paušálně tvrdit, že všechny náhradní díly na zahradní techniku mají předražené. Ten filtr jsem nakonec koupil jinde... celý příspěvek >
Olejovy filtr pro motor B, 10.11.2009
Našel jsem si prodejce, kde ten orginál je za 290 Kč. I značkový servis BS, kde jsem koupil stroj s jiným modelem motoru BS mi prodal náhradu v krabičce Oregon za 250 Kč.Asi mají ty náhrady vyzkoušené a ví, že to nevadí.
Jak založit zahradní jezírko?, 15.10.2009
Chtěli bychom si na zahradě založit asi 1O-ti kubíkové jezírko, a hledáme nějaký návod, jak přesně postupovat. Nevíte někdo o nějakém návodu na internetu, jak položit folii, udělat správný tvar atd. Viděla jsem pár knížek, ale ty jsou tak nějak o... celý příspěvek >
Zahrada bez chemie - tipy a triky, 14.10.2009
A povedzte mi, čo vy si predstavujete pod takým slovom - "biozahradničení"? Kdyby se to mělo hnát do extrému - je OK pěstovat rajčata, když je sem zavlekl nepřítel domácích plodin Kolumbus?
Zahrada bez chemie - tipy a triky, 12.10.2009
"Vyvýšené záhony" jsou dávno známý způsob pěstování teplomilnějších rostlin v chladnějším klimatu. Lze to praktikovat v příměstských zahrádkářských koloniích, kde zahradníkovi opravdu nezáleží na tom, kolik úsilí a času do jednoho takového... celý příspěvek >
Motorová pila do 6000, 28.8.2009
Nikdy by mě ani nenapadlo chtít po manželce, aby chodila něco někam řezat motorovou pilou.Asi holt jiný kraj, jiný mrav...
Kde vyraba Dolmar, 5.8.2009
A není to jedno, kde se to vyrábí? To přece o zboží vůbec nic nevypovídá v dnešní globální ekonomice.
Kde vyraba Dolmar, 4.8.2009
Na elektrické řetězové pile McCulloch (koncern Electrolux - vlastní mj. značky Gardena, Husqvarna, Zanussi aj.) mám napsáno "Made in EU". Jestli to je Itálie, ČR nebo Rumunsko taky nevím a je mi to celkem putna, hlavně že funguje...
Kanadská borůvka, 26.7.2009
Dobry den, na jare jsem pridavala raselinu, hnojila specialnim hnojivem na boruvky a zalevam kazdy den, mne se neco podobneho stalo s merunkou na zahrade, jen nevim, jestli neco takoveho muzou mit i boruvky, u te merunky to byla pry monolioza- nevim... celý příspěvek >
Servis Oleo Mac Praha, 12.7.2009
Mám OleoMac 746T už desátou sezónu, seču průběžně cca 50 arů. Část 2 x ročně, část každý měsíc strunou. Zrovna včera jsem poprvé letos sekl mez (tráva už žloutla), kde bylo plno mravenišť. Obyčejnou kosou by to byla dost velká dřina. Šlo to celkem... celý příspěvek >
Rhynchostylis a Catasetum, 29.6.2009
Dobrý den, zaujala mě vaše diskuse o vandách, mám jich několik, pěstuji je na jižním okně bez přistínění, mám je ve vázách a každé ráno do vázy naleji asi na hodku vodu a pak vyleju, některé mám od Lukscheitera(zatím nekvetly ale pěkně roztou a dvě... celý příspěvek >
Výměna olej. filtru po prvních 5 hodinách provozu motoru B, 27.6.2009
Máte pravdu, náhodou jsem byl ve značkovém servisu B&S a potvrdili mi, že po 5 prvních hodinách provozu se mění pouze olej.
Rododendron - jaká choroba?, 30.5.2009
Že by to byla taková zvláštnost, že niko neví o co jde??? Vyřešila jsem to tak, že větvičky s napadenými listy (skvrnami) jsem ostříhala a uvidím, co bude dál. Napadené byly naštěstí jenom některé výhony, takže se ronďák provzdušnil. Co s... celý příspěvek >
Oční listů a mravenci, 28.5.2009
na mravence jsem zakoupil před 2 týdny takovou průsvitnou lepivou pásku, dal jsem to kolem kmínku všech ovocných stromků i rybízů a poprvé v životě nemám nikde mravence a následně ani mšice! doporučuji!!!
Jaké tyčky k rajčatům?, 28.5.2009
souhlas, mé loňské keříčkové by šly k zemi pokud bych nedal oporu ne vyvazování, pouze opora HLAVNÍHO "stonku" tohle ale můžete řešit operativně, až jak vám to poroste... znovu opakuji, není keříčkové jako keříčkové! liší se to a některé... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika