Příspěvky uživatele - 211.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čerpadlo na vydatné zalévání trávníku, 6.4.2020
Dobrý den. Potřeboval bych poradit s výběrem čerpadla pro zalévání trávníku. Vodu chci čerpat z podzemní nádrže o hloubce 2,5 m kam mám svedené okapy.Jelikož jsem měl doma kalové ponorné čerpadlo tak jsem zkoušel zalévat s ním ale nejsem spokojený. S... celý příspěvek >
Rozchod kol při orání s vari, 29.10.2011
Prosím poraďte jaký má být, nebo jaký používáte rozchod kol při orání s oboustranným pluhem Vari.
Srovnání výkonu benzinové a el. pily, 10.10.2011
Dík za odpovědi.
Srovnání výkonu benzinové a el. pily, 10.10.2011
 zajímámě to srovnání, benzinová má 1,6 Kw a elektr. příkon 1,7Kw. Bude ta el. v řezu pomalejší?
Srovnání výkonu benzinové a el. pily, 10.10.2011
Já nechci řešit výhody a nevýhody, tu benzinku mám a uvažuji o té elektrické na řezání okolo baráku a chtěl bych si občas nařezat nějaké to prkno a tak by mě zajímalo to porovnání výkonu, protože ta benzinka na to je je dost pomalá. Samozřejmě chci... celý příspěvek >
Srovnání výkonu benzinové a el. pily, 9.10.2011
Zdravím, umí někdo porovnat výkon těchto dvou pil? Zajímalo by mě, která pila rychleji přeřízne např. trám 25x25 cm v délce 2m podélně. Bohužel mi nejde vložit funkční odkaz tak jen : Husqvarna H 317 elektrická Dolmar PS 350 C
Jakou kvalitu palubek na zahradu, 24.11.2010
Poraďte mi prosím, jakou kvalitu palubek ze SECA Borohrádek si mám vybrat. Je to na zahradní boudu na nářadí a dřevo, kterou budu mít hned za domem stále na očích. Cenový rozdíl je v kvalitativních kategoriích A, B, C dos velký A 192, B 174, C 120... celý příspěvek >
Maže dvoutakt při brždění motorem?, 24.10.2010
Zajímalo by mě, jestli je motor Jikov na Vari mazaný v případě, že jedu s dvoukolákem pod delší kopec a jelikož se mi nechce nechat celou dobu,,cvakat" západky v kolech, tak je mám nastavené na stálý záběr. Ale motor při staženém plynu je... celý příspěvek >
Hrobkovací radlice, 15.10.2010
Mohl byste prosím, blíže popsat ten váš sázeč nebo vložit nějaké fotografie. Děkuji
Přidáváte do oleje Metaltec 1, 7.10.2010
Může docházet k většímu opotřebení motoru v případě, že pokud neřežu s pilou např.3 měsíce a po předchozím řezání jsem zbylý benzin vylil (do jiného spotřebiče) a namíchám tudíž novou směs ale přesto motor po nastartování chvíli běží na zestárlou... celý příspěvek >
Přidáváte do oleje Metaltec 1, 6.10.2010
Má opodstatnění přidávat do oleje pro křoviňáky, pilky nebo Vari přísadu Metaltec? Nejsou to vyhozené peníze, v případě, že se používá správný olej ve správném poměru.
Elektrická versus benzinová pila, 24.9.2010
Je pravda, že Stihl 181 i 211 mají řetěz 1,1?  Je tenhle užší řetěz dřív na odpis? Jinak bych tu 181 zařadil do uššího výběru ale takhle mi tam zůstává už jen Dolmar PS 350 a HQ 240 a na ty se podívám někde v obchodě abych nevybíral jen z... celý příspěvek >
Elektrická versus benzinová pila, 23.9.2010
Ještě přidám do užšího výběru Jonsered 2238 za cca 5600.
Elektrická versus benzinová pila, 23.9.2010
Dík za dostatečné objasnění řetězů. Stále váhám nad Dolmar ps 350 a HQ 236 ta Dolmarka je o něco přes 2000 dražší což není zas tak zanedbatelné a na to moje,,domácí řezání" je asi zbytečně drahá.
Elektrická versus benzinová pila, 23.9.2010
Může mi ještě někdo vysvětlit co znamená rozměr řetězu 0,325 (u HQ240) u většiny ostatních pil je rozměr 3/8" (9,52mm)  což chápu jako nějakou rozteč v palcích ale 0,325? Je to snad taky zlomek palcové míry= 8,25 mm. A jaké to má výhody a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika