Příspěvky uživatele - 161.24

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Smrk sivý - prosychání, 10.5.2011
Na suché části pupeny nejsou, větvičky nepřirůstají. Je opravdu starý, je možné, že už to má pomalu za sebou. Ovzduší má asi dobré, je to mimo město.
Smrk sivý - prosychání, 19.3.2011 Obsahuje fotku
Hezký den. Na vrcholu mně prosychá smrk sivý (viz foto) poradí někdo co s tím? Díky
Jak zacházet s azbestem, 22.9.2010
Zůstaly mně na zahradě některé záhonky ohraničené vlnitými azbestovými deskami zapuštěným v zemi, jak se to dřívé dělávalo. Poraďte jak bezpečně desky odstranit, aby se moc nepoškodily a nedošlo k uvolňování škodlivých látek z azbestu.
Tlaková myčka Karcher, 28.3.2010
Dobrý den, mám doma tlakovou myčku karcher. Použití je pouze zřídka, nicméně teď mám problém. Při vypnutí na pistoli se myčka nezastaví a začne "kuckat" motor a voda neteče. Přitom motor by měl být v tu chvíli v klidu podle předchozích zkušeností.... celý příspěvek >
Bougainvillea, 5.9.2009
Přivezla jsem si větvičky z Kréty a Turecka, vždy z asi 10 se ujala 1 -2, ale stojí to za to. Nedávám ji ven, roste pouze za oknem v obýváku, ale kvete až 4x za rok. JInak se dnes objevuje i v lamých zahradnictvích. Jitka
Poznáte trvalku?, 5.9.2009
Děkuji moc, už jsem si to našla na internetu.Jitka
Poznáte trvalku?, 4.9.2009 Obsahuje fotku
Pozná někdo tuto kytičku? Vypadá jako červenooranžová kukuřice. Původně měla vellké listy a kuličky byly zelené, postupně se zabarvily. Děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika