Příspěvky uživatele - 147.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak vymyslet čerpadlo z jímky na dešťovou vodu, 17.8.2011
Měl jsem stejný problém. Řešil jsem to běžným kalovým čerpadlem které umí i menší nečistoty které do jímky ze střechy běžně napadají a nebylo moc drahé. Automatiku k němu lze přes stykač řešit různě. Přestal jsem to ale používat kvůli nespolehlivosti... celý příspěvek >
Mandelinka a brambory, 10.8.2011
Ještě drobná připomínka. Mandelinka klade oranžová vajíčka zespoda listů takže nejsou vidět. Ale pomůže zrcátko na tyčce. Pokud nemáte brambory na hektaru stačí políčko několikrát obejít a zlikvidovat především vajíčka. Ta jsou na jednom místě. Larvy... celý příspěvek >
Mrkev, 10.8.2011
Jenže to nemusí vyjít!
Krmivo pro šteně, 30.7.2011
Samozřejmě že sklad je pro jednu firmu jen jeden jenže stačí se podívat na datum výroby nebo expiraci a víte na čem jste. Nevěřím tomu že veterinář doporučuje jen granule svých sponzorů, to by cpal všem jen Pedigree a spol. Spíš má šanci si ve značně... celý příspěvek >
Roundup, 30.7.2011
Já to z ze stejného důvodu kropím Roundupem z PET lahve. Pokud zrovna nefouká vítr tak můžu jít i dost blízko k plotu. Stačí jen pár dírek do víčka a postřikovač je hotový. Dřív jsem to stříkal taky postřikovačem na stromy ale tohle je lepší. Na... celý příspěvek >
Krmivo pro šteně, 30.7.2011
Já tedy kupuji granule přímo u veterináře. Zná mého psa dobře a ví přesně co doporučit. V e-shopu to bývá podstatně levnější ale může jim to ležet někde delší dobu. A to granulím rozhodně nesvědčí. Náš pes mi to dal jasně najevo podle toho jak bral... celý příspěvek >
Krmivo pro šteně, 28.7.2011
Na začátku tedy v prvních dnech je nejlepší nechat to co dostával u chovatele. U nás to byla Eukanuba. Hodně veterinářů doporučuje Hills, my jsme později přešli na Royal Canin ale nejvíc záleží na rase psa a tom co mu opravdu chutná. A značkové je... celý příspěvek >
Tetovací číslo, 28.7.2011
Náš a sousedův pes to má v pravém uchu.
Můj pes nejí, 28.7.2011
Pozor na to! Náš pes také postupně přestával jíst a skončilo to operací tenkého střeva za asi 14 tisíc. A přestával jíst postupně, pak byl ještě chvilku na infúzích a pak dvakrát rentgen a už to bylo jasné. Raději se poraďte včas s veterinářem.
Krtek, 27.7.2011
Tak jsem se dočetl na idnes že krtek je chráněný. Co na to Vy, zahrádkáři. Já mám na půlce zahrady krtčí sídliště. Ale jsou užiteční tím, že zem z krtinců je pěkně propracovaná a vhodná na výsadbu. To je asi tak všechno. Zatím mají dost potravy... celý příspěvek >
Mrtvé slepice, 21.7.2011
Co takhle je odnést v k veterináři?
Králikárna - stavba, 21.7.2011
Velmi podrobný popis (důkladné zděné) králíkárny se šesti kotci je v knížce Začínáme s chovem králíku (Brázda). Jsou tam i kóty a přibližný rozpočet.
Jak uchovat co nejdéle česnek, 21.7.2011
S tou vázou jsem také spokojený a jde ještě jedna věc aby stvoly nemusely být moc dlouhé. Ustřihnu je asi 3cm od palice a dvakrát namočím do roztaveného včelího vosku. Mám je na provrtaném prkénku a zabere to míň místa. Stvoly samozřejmě dolů.
Spokojení králíci na udržovaném trávníku?, 19.7.2011
Nebo přímo králík.
Kdy začít kopat brambory, 19.7.2011
Nejvíc jedovaté jsou ty zelené, solanin v malém množství po správném uvaření tolik neškodí. Staré brambory je lepší důkladně oloupat a ne jen škrábat. Já je v podstatě jen loupu.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika