Příspěvky uživatele - 186.139

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dělali jste si projekt sami?, 15.8.2010
Náčrt jsem si zhruba udělala, ale nevím, jaké rostlinky tam zasadit, aby jim to vyhovovalo a aby taky výškově pasovaly k sobě.
Dělali jste si projekt sami?, 15.8.2010
Kde to můžu najít? Vyhledávač to nenašel.
Dělali jste si projekt sami?, 15.8.2010
Dobrý den. Uvažuji o tom, že si udělám projekt (no spíš asi jen nějaký náčrt) sama. Zahradu i s domem máme 2 000 m čtverečních a nemíním dát za projekt 10 tisíc. Ale začínám zahradničit až letos, zatím tomu moc nerozumím, ale myslím, že podle... celý příspěvek >
Sud na vodu, 1.8.2010
Jé, tak tohle by mě v životě nenapadlo :-) Děkuji za tip.
Sud na vodu, 31.7.2010
Dobrý den, sháním nějaký sud na vodu, jenže v obchodech jsou šíleně drahé. Nemáte nějakou alternativu, co by se dalo pořídit místo nich a nezaplatit za to tisíc Kč? Jak to řešíte vy?
Kniha o zahradničení, 17.7.2010
Tak nakonec hlásím, že mi došla kniha 2000 rad pro zahrádkáře a jsem rovněž nadšená. Prvotní zklamání z obchodu bylo kvůli tomu, že se mi zdála dost nepřehledná a nic moc, ale po podrobnějším prostudování je i tato kniha super. Sice papír takový ten... celý příspěvek >
Zahradnictví Najmanovi, 12.7.2010
Ještě chci poprosit o radu. Zítra odjíždím na týdenní dovolenou. Jak dlouho Najmanovi dávají dopředu vědět, že je balík na cestě? Bojím se, že když ho odešlou např. zítra, tak za týden budou rostlinky uhynulé, zvlášť v těchto vedrech.
Kniha o zahradničení, 23.6.2010
Nakonec jsem si objednala knihu 2000 rad... po netu, ale dnes jsem ji nečekaně viděla naživo, a jako fakt nic moc. Není vůbec barevná. Je to spíš fakt formou otázek a odpovědí, takže není ani přehledná. Takže pokud mi přijde, tak ji prodám. Zato... celý příspěvek >
Řízkování rybízu bylinnými řízky, 21.6.2010
Jste hodný(á)¨, díky, udělám to podle toho návodu. Snad se to podaří :-)
Rybíz - množení, 21.6.2010
Nenašla jsem to vlákno, můžete mi ho prosím vytáhnout nahoru, abych se mrkla? Tak teď nevím, jak ho namnožit, vypadá to, že to zkusím asi všemi způsoby, co jste řekli :-D Díky za rady.
Množení ořešáku, 21.6.2010
Nám se ořešák rozmnožil tak, že prostě vedle velkého stromu se asi vysemenil či rozvětvil nový ořešák. Jak přesně k tomu došlo nevíme, protože je pod zemí, ale vypadá to, že jde jakoby z toho hlavního kmene, tak uvidíme za pár let. Jen... celý příspěvek >
Rybíz - množení, 20.6.2010
Když je namnožím pomocí zelených stonků, tak budou mít plody už příští rok nebo až za několik let? Líbí se mi i myšlenka rozsadit ho na několik menších rybízů.
Rybíz - množení, 20.6.2010
To znamená, že se rybíz má každoročně seříznout úplně dole? Nikdy jsme to nedělali, vždy jsme rybíz nechali tak, jak je. Musím se mrknout, jak se dělá hřížení. Takže když se seřízne rybíz úplně u spodu, tak příští rok budou zase velké... celý příspěvek >
Rybíz - množení, 20.6.2010
Dobrý den, ráda bych si namnožila rybíz. Červený a černý. Oba dva máme na zahradě. Zajímalo by mě, jak je namnožit, protože jsou už asi 20 let staré, už moc neplodí a taky nevypadají nejlíp. Normálně mám ustřihnout větvičky, dát je do stimulátoru... celý příspěvek >
Kniha o zahradničení, 20.6.2010
Děkuju, mrknu se na ty tipy, co jste mi dali. Zahradu už máme právě dost starou (ještě od rodičů, ale oni se vůbec o ni nestarají, takže vypadá strašně). Já jsem si letos založila mou zahrádku s květinami (trvalky), příští rok se chystám na založení... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika