Příspěvky uživatele - 207.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co dělat, aby staré jabloně neplodily, 28.9.2010
Taky mám zahradu s jabloněmi kterých plody nemůžu všechny zužitkovat, jablek je tudíž po zemi dost a protože na zahradě nemůžu být pořád, tak stihnou jablka nahnívat, atd. Osobně se všech těhto přebytků zbavím zároveň se sekáním trávy, sekačka je... celý příspěvek >
Jak na kvas, 16.9.2010
Ano, máte pravdu, všude se píše o omytí mech.nečistot(hlína, písek,tráva, listí,atd.),ale nikdo nepíše, že se má ovoce pucovat od běžného prachu, přirozeného povlaku, atd.To by se z toho jeden zblbnul.Toto omývání vodou platí tedy jen pro opravdu... celý příspěvek >
Wisconsin 4316, 7.9.2010
Dobrý den, dlouhou dobu scháním nějaký zahr. traktůrek a tento zdá se by mi vyhovoval.Moc o těchto strojích nevím krom toho co si člověk někde přečte, není však nad osobní zkušenosti Těch, kteří s tímto poznatky mají. Z inzerátu pouze vím že jde o... celý příspěvek >
Toro Wheel Horse - trakturek, 16.5.2010
Tak nikdo nic, moc by mi to pomohlo při výběru, použitého stroje, na nový nemám, zatím jsem to sekal 5 let sekačkou bez pojezdu, ale už to nestíhám jak časově, tak fyzicky, děkuji.
Toro Wheel Horse - trakturek, 15.5.2010
Dobrý den, chtěl bych poradit ohledně tohoto traktůrku, hlavně čí je tento výrobek, dále co se týče případných neduhů tohoto stroje.Jedná se o použitý stroj s výkonem 19hp se zadním výhozem, s možností mulčovat s nožním přepínáním.Cena je... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika