Příspěvky uživatele - 158.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jahody na balkon, 5.4.2012
A doporučíte mi přímo nějakou odrůdu (název)? Děkuji
Jahody na balkon, 30.3.2012
Dobrý den, mám na balkoně 3 nevyužité truhlíky. Chtěl bych v nich zkusit nějaký dlouze plodící druh jahod (můžou být i převislé). Máte s pěstováním jahod na balkoně zkušenosti? Doporučíte mi nějaký druh? Děkuji
Exotické ovoce do bytu, 30.3.2011
Dobrý den, doporučte mi prosím nějaké exotické ovoce, které se dá pěstovat v klasickém panelákovém bytě? Mám byt s s balkonen. Byt je směrován na jih. Děkuji za všechny rady. S pozdravem Boris
Pěstování kiwi, 28.3.2011
Dobrý den, chtěl bych zkusit pěstovat kiwi. Nedávno jsem narazil na Duo kivi Tower v zahradnictví Sieberz. Dá se tomu věřit? Máte s touto rostlinou či firmou zkušenosti? Je možné pěstovat kiwi v našich podmínkách? Popřípadě jakou odrůdu... celý příspěvek >
Jablkovice - jak na ni?, 13.9.2010
Dobrý den, na zahradě mám několik jabloní a vypadá to, že letos bude slušná úroda jablek. Chtěl bych z části jablek vypálit Jablkovici, ale nemám stím velké zušenosti. Nevím jak udělat kvas? Na co si dávat pozor? Čemu se vyvarovat? Jak postupovat... celý příspěvek >
Pořízení mladých stromků, 31.3.2010
Dobrý den, chci na své zahradě postupem času vysázet nové stromy. Nechci si stromy kupovat. Raději bych si zkusil sám vypěstoval malé stromky. Jenomže nevím, jak na to? Mohli byste mi s tím poradit? Jak začít? Kde lze si o tom něco přečíst atd.... celý příspěvek >
Lze na jaře zasadit švestky?, 31.3.2010
Jěště bych se chtěl zeptat, kde kupujete nebo schánite mladé stromky švestek? Jde mi o to, jestli bych si měl dát na něco pozor? Děkuji
Jakou dřevinu vysadit na kraj lesa?, 31.3.2010
Jediný dub není tak vzrostlý, aby zastínil celou nevyužitou plochu. Ale žádné nálety dubů ani jiných stromů zde nejsou. Spíš si myslím, že na této planině je až příliš sucho a skalnato. Měl jsem na mysli spíše nějaké tradičnější stromy..
Jakou dřevinu vysadit na kraj lesa?, 30.3.2010
Dobrý den, bohužel jsem pro můj dotaz nenašel vhodnější kategorii.. Rád bych vysadil na kraj mého lesa nějaké dřeviny. Jedná se o zhruba 20m2, kde krom jednoho dubu nic neroste. Místo je to dosti suché, směrované na jih, a půda je dost kamenitá,... celý příspěvek >
Lze na jaře zasadit švestky?, 30.3.2010
Dobrý den, chci se zeptat, zda-li teď na jaře je vhodná doba k výsadbě slivoní? Děkuji za odpověď S pozdravem            Béďa
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika