Příspěvky uživatele - 185.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka neposbírá do koše všechnu trávu, 11.9.2010
Loni jsem vyměnil nůž a taky mi sekačka přestala sbírat trávu.Když jsem ho pak sundal a vrátil se k původnímu, tak jsem zjistil, že jsem namontoval kratší nůž.
Zkušenost s motorovými sekačkami Toro, 15.8.2010
Měl jsem LTS 448 ještě s motorem Tecumseh.Používal jsem ji 15 let na okrasnou zahradu o rozloze 2000 m2..Letos jsem ji daroval a pokračuje v další práci!!.Za tu dobu jen drobné opravy(pružina na startovacím lanku...).Skvělý stroj! Teď jsem ji... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 17.4.2010
Rýč Fiskars je výborný.V Polsku v Praktikeru jsem ho pořídil za 420,-Kč/kus.Jednalo se o ergonomický (kovová násada)-ne teleskopický.Cena stejná za rýč se špičkou nebo rovný.Koupil jsem ještě lopatu rovněž s ergonometrickou násadou za stejnou... celý příspěvek >
Levnější traktůrek nebo dražší sekačka, 8.1.2010
Souhlasím s Vámi, že je spousta doplňků na traktorech, které nejsou podstatné pro kvalitu sekání.Na druhou stranu je koupě traktoru větší investicí na více let, takže nějaký nadstandart se později může hodit.Co se týče HQ CTH 126-základ.model, tak... celý příspěvek >
Levnější traktůrek nebo dražší sekačka, 7.1.2010
Díky za poznatky a názory.Jak jsem si zjistil, tak HQ CTH 126 nemá kola v ložiskách.Je to nejlevnější traktor z produkce HQ, takže je asi pravděpodobné, že kvalita kopíruje cenu. Rider XF 140 HD(s hydrostatem) má dle sdělení Mountfieldu kola s... celý příspěvek >
Levnější traktůrek nebo dražší sekačka, 6.1.2010
Uvažuji stejně jako Vy.Jinak je Vaše HQ spolehlivá? Komentáře na HQ v nižších cenových relacích tady nejsou zrovna pozitivní.S ohledem na rozsah pozemku a časté kosení okrasné zahrady si ale říkám, že ten traktor bude namáhán relativně málo, takže... celý příspěvek >
Levnější traktůrek nebo dražší sekačka, 2.1.2010
Řeším obdobný problém, kosení okrasné zahrady 1500 m2, rovina.Zatím běhám za sekačkou každých 10 dní od jara do podzimu.Kosení zahrad.traktorkem mi přijde rychlejší a pohodlnější.Jelikož budu traktor používat pouze pro sečení uvedené plochy přikláním... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika