Příspěvky uživatele - 14.82

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak a z čeho udělat bonsaje, 11.9.2010
Tak na železniční násep bych zrovna nechodil, protože v lepším případě vás může někdo vidět a myslet si, že připravujete sabotáž, v horším případě přejet vlak. Klofat to někde v skalách taky nemá smysl, lepší je zamířit do lesa a najít nálet,... celý příspěvek >
Lis na ovoce - vyroba mostu/stavy, 23.8.2010
Asi máte pravdu, toho droždí dávám jen co se mezi dva prsty vejde na těch 20l, je to spíš pro jistotu, aby převládlo to "správné" kvašení. Začal jsem to tak dělat, když jeden rok se mu nějak nechtělo samovolně kvasit... Droždí mám rád, je... celý příspěvek >
Lis na ovoce - vyroba mostu/stavy, 21.8.2010
Já mošt nemrazím ani pasteruju a vydrží do jara... mošt v kanystru 20l zakvasím velmi malým kouskem droždí a jakmile začne kvasit, tak ho stočím do petek a dám do sklepa. Petky se natlakujou a vznikne bezva šampus s minimem alkoholu. Nikdy mi žádná... celý příspěvek >
Kvašená červená řepa, 21.8.2010
Vynikající je kvašený květák, lák dělám na půl litru vody jednu polévkovou lžíci soli a jednu polévkovou lžíci cukru. Musí být potopený, navrch lze dát chlebovou kůrku. Nechám týden v teple, pak týden v lednici a je ready... Martin
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika