Příspěvky uživatele - 93.241

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kiwi, 21.9.2010
Super, děkuju :-) A ještě jedna věc. Bude vadit po sklizni řez? Chci to docela výrazně sestřihat...
Kiwi, 21.9.2010 Obsahuje fotku
Tak už mám lepší fotku :-) sice se tam máme stěhovat až za tři týdny asi, ale byl jsem dneska na domě a tak jsem si to kiwi vyfotil :-) Víte tedy někdo co to je a zda to má šanci ještě dozrát, takže bych to zatím měl nechat? Díky
Kiwi, 6.9.2010 Obsahuje fotku
To vůbec netušim. Zahrádkář teprve budu a nikdy jsem ani netušil, že kiwi může v našich klimatických podmínkách růst. Takže je to pro mě zjevení. Plody jsou zatím hodně tvrdé. Bližší fotku teď nemám, protože stěhovat se budeme asi až za měsíc, tak... celý příspěvek >
Kiwi, 5.9.2010
Můj hlavní dotaz zní, jestli to ještě dozraje, nebo už to nestihne dozrát? Zatím mají plody asi 2 až 3 cm na délku a jsou zelené, světle. Podle toho se rozhodnu co dál, pokud by měli třeba za měsíc dozrát, tak to ještě stříhat nebudu a budu to řešit... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika