Příspěvky uživatele - 156.248

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hnojník na zahradě, 5.9.2010
Prosím o radu, jak se zbavit houby hnojník, která v hojné míře roste v mulčovací kůře na zahradě. Vyzkoušela jsem několik přípravků na likvidace, ale roste pořád dál. Děkuji
Neznámý škůdce na jabloni, 29.4.2010
Prosím někoho, kdo trochu rozumí ovocným stromům o radu. U jabloně vyrůstají malé špatně tvarované listy. Celá ta jabloň měla vždycky málo listů a navíc v květu byla loni nějaká housenka, která ho vyžírala. Nevím o jakou odrůdu se jedná, jablka jsou... celý příspěvek >
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 19.4.2010
Prosím, poradí mě někdo, jaký postřik a kdy mám použít na ovocné stromy. Z literatury jsme z toho jeleni. Postřiky jsme nedělali, protože v tom množství postřiků se nevyznáme. Já vím, chcete vědět co a proč stříkat. Květy jabloní nám vždycky vyžere... celý příspěvek >
Komule, 12.4.2010
Maruško u mě to vypadá taky nic moc. Jestli něco vyroste, tak opravdu ze země. Náznak by tam byl. Ještě vydržím. Ty keře jsou fakt nádherný. A když je mám ještě na dohled a vidím tu spoustu motýlů... Kdyžtak koupím nové.
Kroucená vrba, 11.4.2010
Já jsem ten proutek píchla ke svodům z okapů. Měl vláhy dostatek, proutek jsem rovnala do výšky, aby měl nějaký kmínek.  Když bylo sucho, tak stál hned vedle barel s vodou. Dneska má vrba 2 metry. Roste před očima.
A diskusi mám pročtenou - začínám. Kdo kopal růčo?, 11.4.2010
Adame, nezapoměň fotit a popisovat postupy. Bude to všechno v kupě. Ať se ti daří.
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 8.4.2010
Manžel strhával starý plot a srovnával terén kvůli novému plotu. Já jsem chystala pás políčka na osetí trávou. Ještě nemám hotovo. Snad až ta tráva vyroste, tak ten peťour v tom místě zmizí.
Sekačka Mc.culloch 320T, 21.6.2006
Většinou používám strunu,náhon je spojen bowdenem.Nevíte náhoudou kde se dá koupit bowden na mccullocha MT320.Děkuji
Sekačka Mc.culloch 320T, 20.6.2006
Dobrý den, prosím o radu :časté utržení náhonu ve spodní části-v kloubu Děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika