Příspěvky uživatele - 82.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okousaná bobkovišeň, 30.8.2010
Díky Josefe za podporu, bez Vaší rady bych tak úspěšná nebyla. Jitka
Okousaná bobkovišeň, 30.8.2010
Tak fotky už jsou zbytečné, má noční prohlídka byla více než úspěšná. Našla jsem lalokonosce jak si pochutnává na brslenu. Až přestane pršet ošetřím rostliny anthiem a budu doufat, že to ty dospělé potvory zlikviduje. Ještě dnes objednám hlístice,... celý příspěvek >
Okousaná bobkovišeň, 27.8.2010
Josefe zahradu jsem prozkoumala, hned vedle bokovišně mám dva brsleny (Microphyllus a Aureopictus) a Hortenzii latnatou, ale ty jsou v pořádku, všechny listy bez okusu. Tak nevím, jestli to nemůže být ještě něco jiného. Prosím mrkněte sem během... celý příspěvek >
Okousaná bobkovišeň, 26.8.2010
Pane Josefe máte pravdu všechny indicie, které jsem našla nasvědčují tomu, že je to lalokonosec. Můžete mi ještě poradit s jeho likvidací? Mám doma insekticid Anthio tím bych postříkala rostlinu a na likvidaci larev, které jsou pravděpodobně u... celý příspěvek >
Okousaná bobkovišeň, 25.8.2010
Dobrý den, mám na zahradě rok zasazenou Bobkovišeň Etnu a asi před měsícem jsem si všimla okousaných listů. Rostlinu jsem pozorně prohlédla, ale nic podezřelého jsem nenašla. Nevíte někdo co žere mojí Etnu? Listy jsou okousané jak ve spodní části tak... celý příspěvek >
Víte někdo co to je?, 3.8.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, v trávníku se mi rozrůstá tahle potvora. Můžete mi někdo poradit co to je a jak se toho zbavit? Moc díky! J.
Nemocné thuje, 28.7.2009
Lído děkuji, já myslím, že to nakonec bude houba "kabatina thujae". Pořádně jsem thujky prohlédla a nic podobného broučkům a motýlkům jsem nenašla, ale na spodku uschlých výhonků jsem našla malé černé plotničky, což jak jsem vyčetla na netu... celý příspěvek >
Nemocné thuje, 27.7.2009
Děkuji za radu, myslela jsem, že mají málo hořčíku, ale to by asi osychaly všechny a ne jen některé. Dá se nějak poznat, že je to ten brouček? Dívala jsem se na ty oschlé větvičky, ale nic jsem na nich neviděla, jak jste ho odhalili vy?
Nemocné thuje, 24.7.2009
To je nějaký postřik? a kolikrát to mám použít? Děkuji za info. J.
Dá se hnojit granulemi na mulč?, 23.7.2009
Ta skalka je asi rok stará, ještě jsem ji nehnojila. Tak ji mám nechat být?
Dá se hnojit granulemi na mulč?, 23.7.2009
Dobrý den, mám skalku kde jsou převážně zakrslé konifery. Abych se vyhnula pletí, položila jsem geotextilii a zamulčovala. Mohu takto založenou skalku hnojit garnulovaným hnojivem (byl mi doporučen Celerit), nebo raději hnojivo přidávat do vody a... celý příspěvek >
Nemocné thuje, 23.7.2009 Obsahuje fotku
Snažím se vložit ty fotky, snad se mi to podaří.., děkuji všem za případnou radu, jak je zachránit. J.
Nemocné thuje, 22.7.2009
Máte pravdu, nejpozději zítra fotky vložím. Jitka
Nemocné thuje, 22.7.2009
Dobrý den, mám 8 let starý živý plot z thují (ocidentális) délka 25 m. Loni na podzim jsem si všimla, že dvě thuje začínají od středu lehce prosychat, letos to pokračuje dál, obě rostliny už jsou ze 2/3 holé, ale vršek je stále pěkně zelený. Žádný... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika