Příspěvky uživatele - 74.233

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké hnojivo na trnky?, 7.10.2010
Na podzim nůžet přihnojit draselnými hnojivy, které podpoří vyzrávání pletiv a na jaře vámi zmiňované npk, popel ze dřeva nebo obyčejný hnůj.
Praskání plodů, 6.9.2010 Obsahuje fotku
Po velkých deštích začaly švestky pukat jako třešně. Nejsem žádný pamětník, ale toto vidím poprvé. Co vy na to?
Kdy a jak namnožit mirobalán řízkováním, 27.8.2010
pokud máte starý inkubátor, tak bych to zkusil. Potřebují telpo a vlhko, čehož asi v domácích podmínkách nedocílíte.
Tipala, 27.8.2010 Obsahuje fotku
tipala versus domácí
Slivoň President, 25.8.2010
podívejte se na toto forum. Asi to bude ta samá
Problem s Durancii (loni nasazene stromky), 20.5.2010
Nejspíše zmrzly, ale nelámal bych si s tím hlavu. Odstraňte suchou korunku a nová vám naroste, během chvilky. U mých durancií nejsou přírůstky nad 1m za rok nic zvláštního a bez kompostu. Takže nechte přírodu ať si poradí.
Jak důstojně vylepšit slivovici, 20.5.2010
slivovici jsem chtěl vylepšit sušenýma trnkama, ale myslím že bych jí spíše pokazil a tak jsme je snědli.
Jak důstojně vylepšit slivovici, 20.5.2010
Já jsem k trnkám přidal na 50l jedno kilo medu a stejně to bylo moc. Jel jsem pálit při cukernatosti 6 a níž už to nešlo. Z 250l kvasu nateklo po naředění 28l 52% slivovice. Výsledek tedy parádní a to ještě nevykvasilo vše. Takže příští rok dám 1kg... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika