Příspěvky uživatele - 99.169

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Spalí se čerpadlo při použití 3/4" hadice v 1" sání?, 19.8.2013
A pak následují dotazy typu - co s tím mám udělat aby to fungovalo.??? Bez pochopení stavu věci ev. bez návrhu od odborníka někdy systém funguje, někdy nee. A pak babo radˇ. Kolega postavil barák, já mu spočetl topení a vše funguje jak má. Jeho... celý příspěvek >
Uvažuji o koupi křovinořezu, 30.8.2012
ABG - nevím přesný typ, mám na chalupě a podle mne patří k těm lepším čínám. Maká již asi 6 nebo 7mým rokem a po počátečním doladění nyní bez výhrad. Ivan
Křovinořez, 30.8.2012
Před cca 1/4 rokem začala odcházet čína křovinořez do věčných lovišť, tak jsem hledal náhradu, ale takovou aby byla radost pracovat. Nakonec jsem zvolil Castor 43DS a jsem maximálně spokojen. Uváděný výkon na stránkách dovozce je 1,6 kW, v manuálu... celý příspěvek >
Nemocná - uschlá meruňka, 22.5.2012
Tak to jsem si nevšiml té změny barvy kůry, ale na fotce je to patrné. Pravá meruňka už je venku a je místo ní broskev: Horší je, že i ta prostřední má amputovanou jednu větev a chřadne dále. Zatím se drží, ale vypadá to, že odejde taky. Přitom vloni... celý příspěvek >
Jakou sekacku, zn. spolehlivost, 15.5.2012
Samozřejmě pro výběr je rozhodující jako plochu, členitost, svahovost, využití pokosené plochy budete obhospodařovat. Spolehlivost bych dal do přímé úměry s péčí o stroj. Jakýkoliv sebepečlivěji zkonstruovaný stroj v rukou člověka, který se o stroj... celý příspěvek >
Kočky v zahradě, 2.3.2012
Tak to já zažil cca před 15 roky za mnou přišel soused, že mu něco řve z motoru a po obhlídce jsme našli kočku mezi rameny přední nápravy u Favorita. Po zádech jí rotovala poloosa až se jí kořilo z kožichu. Byla tam tak zamotaná, že jsme museli auto... celý příspěvek >
Odruda Fuji v Cesku, 1.3.2012
Tak jsem si přinesl jablka z ISparu - Kenzi - a jsem úplně nadšený. Štavnaté, vinikající chuť - dá se někde v Čechách sehnat roub této odrůdy? Druhá otázka - a buhužel tuším odpověď je vhodnost do 550 n n.m.? Ivan
Nádrž na dešťovou vodu II, 12.1.2012
Já využívám k tomuto účelu 3 staré žumpy v maštalích - cca 50 m3 a perfektní Ivan
Nové jabloně do starého sadu, 10.10.2011
Děkuji za každý příspěvek. Každý, a i odkazy uvedené, mi vždy o kousíček otevřou oči. Bohuže jsem se k zahradničení dostal pouze svým přičiněním cca před 10 roky a neměl jsem nikoho, kdo by mne vedl či předal zkušenosti. A jak já s oblibou někdy... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 30.9.2011
Já takto děkuji jedinému odborníkovi na Husqvarny, že přináší alespoň takto nové informace o této novince. Já jsem také spokojený uživatel H 353 a 359, proto nechápu poměrně dosti vysokou nevraživo.t na tomto foru vůči této značce. Bohužel je... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 30.9.2011
Já děkuji alespoň tomuto jednomu odborníkovi na Husqvarny, že se podělí s prvními zkušenostmi. Jak jsem se dozvěděl o této nové řadě pil, také jsem hledal informace- bohužel na oficiální stránce Husqvarna cz zatím nic, pouze US a YouTube. Já se jako... celý příspěvek >
Sekání trávníků, 8.7.2011
Moje zkušenost je naprosto v souladu s příspěvkem 44.75. Samozřejmě moment ucpávání tunelu sekačky závisí na jeho konstrukci, délce sekané trávy atd, ale jak je mokro - neseču - v minulosti jsem čistil- ucpal - nadával- čistil - ucpal - nadával -... celý příspěvek >
Hlava motoru, 1.7.2011
U mědi se snížení tvrdosti dosáhne prudkým ochlazením po ohřátí.  Ivan
Oprava prorezlého šasi sekačky údržba motoru, 27.6.2011
Dostal jsem se náhodou po oživení tohoto tematu - nádherná práce, ekologické jednání o 3 kategorie výše než jednání Strany zelených, samozřejmě pokud by člověk přepočetl cenu práce za statisticky průměrnou cenu v ČR, bylo by to hnedle na novou, ale... celý příspěvek >
Tip na zachycení dešťové vody v panelovém bytě v 8. patře?, 20.6.2011
Jediné co mne napadá je nějaká plachta, která by "stáhla" vodu do nějaké nádoby. Ale jsem stejně jako předchozí přispěvatel v rozpacích nad efektivitou a bezpečností daného řešení. Dát na balkon kubíkovou nádrž na vodu a pak provést let z... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika