Příspěvky uživatele - 227.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nahořklé maso z nové udírny, 23.1.2012
Jednu dobu bylo velmi moderní (teď již tak ne) udit v nízkých plechových krabicích, bez komínku.Na dno se nasypou piliny, nad ně se položí na rošt maso či uzeniny a krabice se zavře.Položí na oheň a piliny uvnitř doutnají, vydatně dýmí ale dým nemá... celý příspěvek >
Fólie na jezírko z Polska, 30.4.2011 Obsahuje fotku
Pardon byla to tl.1,2 mm - Ekofoil. Takže nedoporučuji.
Fólie na jezírko z Polska, 30.4.2011
Koupili jsme 1,5 mm jezírkovou folii od nejmenované těšínské firmy - na plachtě 10x10 m byly minimálně 2 pásy vadné (bublinky, dírky)  a na několika místech byla navíc špatně svařená. Folie byla odřená a tuhá. Firma dodala po reklamaci druhou... celý příspěvek >
Ptačí zob - napadení cizopasníkem, 23.8.2010
Dobrý den, mám nejspíš podobný nebo stejný problém jako v předešlé reakci... mám ptačí zob vysazený tři roky a letos mi začal odcházet jeden keř po druhém. Nejprve začaly listy černat, potom opadaly a keř vypadal, jako by uschnul... mylsela jsme, že... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika