Příspěvky uživatele - 70.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Množení a řízkování tůjí, 8.10.2010
Dobrý den, moc děkuji za odpověď! Měl bych však ještě dotaz. Jelikož nemám zahradu, je možné vysadit malé sazenice do květináčů a dát je do sklepa a občas v zimě podléhat? Nebo je opravdu musím vysadit na záhon? Nezmrznou tam v zimě?  Díky za... celý příspěvek >
Množení a řízkování tůjí, 19.8.2010
Dobrý den, v květnu jsem nařízkoval thúje smaragd, dal jsem je do písku a předtím namočil do gelového stimulátoru. Už se tam objevují kořeny. Né však u všech, ale asi jen u poloviny. Mám je v truhlíku, asi 40 kusů. Můžete mi poradit jak mám dále... celý příspěvek >
Rezavění thúji smaragd, 4.6.2010
Dobrý den, asi dva roky máme na zahradě thúje smaragad. Letos začátkem května však začaly rezivět. Podle starších příspěvků, se to děje spíše před zimou, ale co mám dělat, když to reziví už teď? Zkusil jsem hořkou sůl, ale zatím bez výsledku, Thúje... celý příspěvek >
Honda UMK 425 E U3E - demontáž strunové hlavy, 13.5.2010
Zdravím všechny čtenáře a žádám touto cestou o radu. Mám křoviňák UMK 425E U3E. Nejde mi přehodit strunová hlava za trojzubý kotouč. Respektive nemůžu strunovou hlavu sundat. Podle návodu mám oddělat spodní díl (což není problém), poté zasunout imbus... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika