Příspěvky uživatele - 62.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Réva ze semene, 29.10.2009
Proc by nemela mit plody? Otazka ale je za kolik let ;-). Pritelkyne plivala seminka na zamkovku a tento rok ze spar vyrostlo mnoho malych rostlinek. Nastesti jdou snadno trhat ven. Mel bych ale otazku, v pristich letech asi budu mit mnohem vice... celý příspěvek >
Rostlina z Recka, 26.10.2009
V zari, tusim ze uplne koncem. Asi bych si mel pamatovat dovolenou pred mesicem, co? ;-) Dle meho nazoru to kvete zejmena jaro/podzim. Pres zimu je na horach zima, v lete zase moc horko. [Jen podotykam, ze stale nikdo neodpovedel na to v cem tu... celý příspěvek >
Rostlina z Recka, 25.10.2009
Dekuji za odpovedi, dle webu to skutecne je Urginea maritima. Ted' je tedy otazka jak ji pres zimu doma pestovat a v jake pude To same bych rad vedel o Aloe.
Rostlina z Recka, 25.10.2009 Obsahuje fotku
Muzete prosim nekdo identifikovat tuto rostlinu (na obrazku nize), ktera roste na mnoha reckych ostrovech (Kreta, Rhodos)? Roste ve skalach ci prorusta silnicemi, cibule je pomerne velika (5-10cm). Musim se priznat, ze jsem si jednu domu dovezl. Na... celý příspěvek >
Množení a řízkování tůjí, 23.10.2009
Tech rad tu je uz hodne, tak pridam dalsi, cimz v tom udelam uplny zmatek. Asi by si kazdy mel sam vyzkouset co mu pujde nejlepe, ostatne tak jsem to udelal take. Pro bezudrzbove mnozeni se mi osvedcilo nejvic jaro, duben-kveten. Vezmu vetvicku s... celý příspěvek >
Modra ruze, 22.10.2009
Doufam, ze to neni nejaka kachna: V japonských květinářstvích budou k mání modré růže
Ke staré chalupě pod okna, 21.10.2009
Brslen? Ma sice drobne listky, ale doroste tusim 1-2m (za mnoho, ale opravdu mnoho let).
Co je to za revu?, 21.10.2009 Obsahuje fotku
Pridavam dle pozadavku fotografii z 3.rijna. nejak jsem na to zapomnel a neudelal jsem zadnou dobrou fotku :-(. Reva je vzrustna (delka 5m neni problemem), bobule jsou ovalne a spicate, je semenna. Prosim tedy, pokud by mi to nekdo byl schopen... celý příspěvek >
Pergola a reva, 21.10.2009
Budu stavet pergolu, rozmery cca 7x6m. Celkem tam bude 7 stojek (sloupku), ke kazdemu bych rad dal nejakou rostlinu, lepe dve vedle sebe (jednu vzrustnejsi necham pnout nahore po pergole, druha bude rezana na vertiko; chci aby v lete stojky byly... celý příspěvek >
Zahradni hadice na slunicko, 18.10.2009
Zdravim,  tyka se to spis bazenu nez zavlahy, ale zde se spis dozvim odpoved'. Rad bych postavil pristi rok bazen, ovsem nebudu davat deseti-az-statisice za vytapeni elektrinou ci plynem. Rad bych pouzil slunicko, i kdyz mi je jasne, ze vykon... celý příspěvek >
Podpěra pro maliníky, 18.10.2009
Nakupte betonarske vyztuze (roxory), zapichejte do zeme a provazte mezi sebou, k tomu potom maliny. Sice po nejake dobe odreznou, ale cena je tak nizka, ze to nema smysl resit. Pokud to sestavite do zajimaveho tvaru, nebude to ani uplne hnusne. V... celý příspěvek >
Tis nebo zimostráz?, 18.10.2009
Uz jsem nejake tisy namnozil rizkovanim, neni to opravdu nic sloziteho (zadny stimulator ani prehnana pece, popravde receno kdyz striham rostliny, tak rizky nekam napicham a za rok se divim kdyz je nahodou najdu kolik toho prezilo). Zajimalo by mne,... celý příspěvek >
Ohnuté thuje, 7.10.2009
Snad neporadim spatne, ale mel jsem podobny problem, s cypriskem. Stredni cast uschla a zustal jen takovy zahnuty pahyl. Zvedal jsem tam teren, tak jsem to prihrnul cele zeminou a dneska nikdo nic nepozna. Tedy zasadil bych je asi trochu... celý příspěvek >
Co s neznamymi ruzemi?, 29.8.2009
Zdravim,  za posledni 2 roky jsem rizkovanim namnozil nekolik ruzi, o kterych nevim vubec nic. Soucasne jsem i nejake ruze koupil, ale ukazalo se, ze stitek neodpovidal rostline (a to to bylo normalni zahradnictvi, ne zadny... celý příspěvek >
Co je to za ruze?, 13.8.2009 Obsahuje fotku
Muzete mi prosim nekdo pomoci s identifikaci ruze? Mam takovou uchylku, ze kdyz vidim nekde rostlinu, tak si ji hned chci namnozit ;-). Jen tak je zapichnu do volne pudy mezi thuje, jalovce, nebo cyprisky u plotu - je tam vlhko a stin. Vetsina mi... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika