Příspěvky uživatele - 62.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Radikalni rez 15 let starych thuji, 4.7.2009
Soused u meho otce na chate udelal jeste brutalnejsi rez a obrazily. Urcite bych rezal postupne, treba behem 2-3 let. Sam ted'  likviduji druhy terminal jalovce "Blue arrow", postupne jej orezavam a co mi zustane zakorenuji.
Problém s tůjemi, 4.7.2009
Ano, mohu se pripojit. Koupil jsem za podobnou cenu roztok, ktery po naredeni strikam na konifery. Krasne se zazelenaji :-). Chtel bych se nekoho zkusenejsiho zeptat, jake koncentrace pouziva a jak casto je dobre strikat? Nebo je lepsi to davat do... celý příspěvek >
Vertiko - laicky dotaz + ockovani, 1.7.2009
Letos jsem zasadil 2 nove kere revy, rad bych jeden z nich (Ajvaz) pestoval do Vertika. Videl jsem video a vcelku chapu co mam delat. Ale nerozumim tomu, odkud rostou ty plodici vyhony. Vzdyt' reva plodi na letorostech z lonskeho dreva, a pokud... celý příspěvek >
Opory pro růže, 30.6.2009
Jednoduchou kontrukci pro ruze lze postavit z betonarske oceli, nestoji to skoro nic. Inspirovat se muzete napr. na mem "ruzorostu" zde, ovsem neberte si priklad z udrzby zelene pod ruzemi...
Opadavaní kvetu, 28.6.2009
Bylo to o rok dele, nez myslite (asi jsem se spatne vyjadril). Tzn.: 1. rok zasazeno, v zime rez, 2. rok hrozny. Bal jsem se radikalne rezat, tak to dopadlo jak dopadlo. A ano, jsem laik...
Opadavaní kvetu, 27.6.2009
Jestli je letos zasazena a jeste z hobbymarketu, tak to se vubec nedivim. Nejsem vinar, tak me rady berte s rezervou, ale prvni rok mi taky opadala spousta hroznu. Ale spousta taky uzrala a vsichni se divili jak je to mozne, ze mne roste a sousedum... celý příspěvek >
Je to nemoc, nebo nedostatek neceho, 27.6.2009
Nejsem proti michani vlastni smesi, urcite se rad neco naucim - i kdyz popravde uz lituju rostlinky - pamatuji se, jak jsem pred par lety po zalozeni zahradky aplikoval spatne hnojivo, apod (byl jsem nadseny ze startu a daval jej i na podzim, nebo k... celý příspěvek >
Je to nemoc, nebo nedostatek neceho, 27.6.2009
Mam jej teprve 2 roky, plodil pred rokem poprve. To dozraval prelom srpen/zari (mam fotografie z 23.srpna, kdy uz byly nektere plody jedle, dalsi fotka ze zari je uz bez hroznu). Lokalita Praha, na jizni stene domu - bez stinu. Roste mi to vsechno... celý příspěvek >
Druh dřeva vhodný na zahradní nábytek, 27.6.2009 Obsahuje fotku
Snad poradim. Koupili jsme za cca 50tis. teakovy nabytek. Je na zahrade uz par let (4?), v zime, lete, desti, suchu... nijak jsem se o nej nestaral. Porad je plne funkcni. Sice "zesedne", ale pokud nekdo nechce mit jen nablyskane pozlatko, tak je... celý příspěvek >
Japonské koi kapři a kočka, 23.6.2009
Nechci rypat, ale aby nekdo nesel skutecne kupovat PYROsensor (ktery dela neco uplne jineho). Jedna se o PIR sensor, passive infra red. Nektere maji jeste mikrovlnnou cast (microwave). Funguje to na principu snimani prostredi v pasmu IR zareni, pri... celý příspěvek >
Fontanka na zahrade, 15.6.2009
Chci na zahrade vybudovat takovou viceucelovou fontanku, nebo mozna spis jezirko. Princip bude takovy, ze se zde bude neustale menit voda (docerpavat ze studny) a to co odtece bude zavlazovat zahradu. Nechci kupovat ale zadnou hotovou vec, spis neco... celý příspěvek >
Ježek, 15.6.2009
Take mam podobnou zkusenost, pred rokem jsme meli kotata a kdyz zacala demolovat dum, vyhnali jsme je na zahradu. S nimi zacal venku z misky zrat jezek. Nas kocour na nej tak nevericne koukal, kdyz mu lezl do misky. Nechal se i "pohladit",... celý příspěvek >
Je to nemoc, nebo nedostatek neceho, 15.6.2009
Dekuji. Jenom pro upresneni, pochopil jsem to nakonec tak, ze POPEL NE na kyselinomilne, na revu tedy ANO. Cestina je zapeklity jazyk. Ke kyselinomilným rostlinám dřevěný popel nepatří, neboť obsahuje hodně vápníku. Zvláště rododendrony a azalky... celý příspěvek >
Bofix, 15.6.2009
Mam stejnou zkusenost z predminuleho tydne. Doufam, ze neporadim blbost, ale minuly rok jsem myslim mel vyssi koncentraci a pomohlo to. Nestrikal jsem globalne cely travnik, ale jen zaplevelena mista. Misto bofixu se mi ale osvedcilo pravidelne... celý příspěvek >
Je to nemoc, nebo nedostatek neceho, 14.6.2009
Diky!!! Hned jim jdu nasypat hnojivo kde je nejvic drasliku ;-) K otazce hnojeni, do teto doby jsem byl zvykly kupovat hnojiva 'uzivatelsky nenarocna', ruzne krystalony, cererit, hnojivo pro XYZ, atd. Pomalu zacinam zjistovat, ze rozlozeni N-P-K... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika