Příspěvky uživatele - 76.86

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
pochlubte se co predsazujete, 13.2.2008
Dobry den i vy 163.132 mi muzete dat vas mail??
Přípravek proti mšicím, 12.2.2008
Dobry den mam na durmanu a dalsich rostlinach msice... dokonce jsou uz i na gazaniich... potrebovala bych je odstranit... koupim si nejaky pripravek v zahradnictvi... muzu pripravek pouzivat v dome? Nemam s tim zkusenosti... Dekuji
pochlubte se co predsazujete, 8.2.2008
Dobry den tak muskaty zonalek zase neznam ja...potom mi muzete poslat mail...a pridat jejich fotkujsem ze Zlinskeho kraje a vy? muzeme si vymenit mail...pokud chcete...
pochlubte se co predsazujete, 29.1.2008
pred rokem jsem si ho koupila a vyzkousela udelat rizky..bohuzel se nejak nechytly..vubec letosni zima jim nejak nepreje mela jsem asi 200rizku vsech druhu muskatu a ted jich mam 70..ale objednala jsem si angeles na strance fuchsie.cz...muzu rict ze... celý příspěvek >
pochlubte se co predsazujete, 28.1.2008
Angeles je drobnejsi kvet s mirnym previsem a drobnejsi list, bohate kvetouci...
pochlubte se co predsazujete, 27.1.2008
Ano ja taky hnojim kristalonem...sazenicky mam taky po oknech a na zahradnim stole..uz jsem nasadila nevadlec,gazanie a tesim se az neco poroste..potom dam kazdou rostlinku do kelimku a prenasim je na slunicko a pak kazdy vecer schovavam..bavi me to... celý příspěvek >
pochlubte se co predsazujete, 21.1.2008
Dobry den Maco ano tez pestuji skoro vsechno jako vy..chtela jsem se zeptat cim hnojite muskaty?pokud to teda nenmi tajemstvi
pochlubte se co predsazujete, 18.1.2008
Dobry den zacala jsem jiz sadit... mam uz hlediky a petunie... jsem vasniva zahradkarka tak se pochlubte co mate vy? budu rada...
Trvalky na záhon, 18.1.2008
dekuji mnohokrat... budu se snazit vsechny trvalkky sehnat... nebo nemate nejake inter. obchod kde je muzu najit? dekuji
Buddleja D. Royal Red, 14.1.2008
Dobry den prosim o radu... chtela bych vyzkouset pestovat tuhle kvetinu... ale vubec nevim co je zac... prosim napisete mi nekdo neco o ni? Dekuji mnohokrat...
Trvalky na záhon, 5.1.2008
dobry den muj zahon ma asi 4 metry, situovan na jih.. je uzky... skoda ze bydlite tak daleko... ja jsem ze zlinskeho kraje... ale dekuji za prodani kvitek... prave nemam kde sehnat trvalky u nas u zahradnictvi maji jen stromky, vresy, a trvalek... celý příspěvek >
Trvalky na záhon, 3.1.2008
Dobry den prosim o radu mam zahon kde jsem cele roky sadila letnicky... ted bych chtela nejake trvalky... potrebovala bych tak pet keriku mensich a aby krasne kvetly cele leto... poradite nebo date mi nejaky napad? dekuji
Olověnec, 29.12.2007
Prosim o radu zapomnela jsem zalit olovenec a uschl mi ale ne uplne jde videt ze se z toho uz dostava ale prece co mam ted delat? Mam ho pohnojit? Hlinu ma mokrou ma zakroucene listky a je trochu u svetla... Dekuji za radu
Durman v zimě, 29.12.2007
Dobry den potrebovala bych poradit jak se mam tedka starat o durmana? Listy ma samozdrejme opadane a vypada srandovne:-) Mam ho tedka i pohnojit? Ma mit hodne svetla? Nebo spis nekde v polotme? Dekuji za radu.
okrasna a normalni dyne, 4.9.2007
Dobry den prosim o radu muzu jiz tedka na zacatku zari utrhnout dyne? Nezkazi se do te doby nez je budu chtit dat na podzimni dekoraci? Kam je umistit? Nebo mam jeste pockat? Mnohokrat dekuji za radu.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika