Příspěvky uživatele - 118.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Králíci - očkování, 7.1.2010
Můžu souhlasit s předchozím příspěvkem, od té doby co krmím jen senem, se mi ztráty na kokcidiozu skoro nevyskytují, navíc mám králíky ve chlévě kde je skoro stálá teplota a proti přenašečům jiných nemocí -komárům a mouchám bojuji tak že dávám... celý příspěvek >
Ryobi PCN 4545 - koupit či nekoupit?, 6.1.2010
Tuhle pilu jsme si půjčovali s kamarádem dva a nikdo s ní neměl při řezání palivového dřeva problém čiže skoro dvougenerační pila bez problémů.A teď věřte těm blábolům že to chce jen stihl, husqvarnu nebo dolmar a že bez těchto pil si nenařežete ani... celý příspěvek >
Ryobi PCN 4545 - koupit či nekoupit?, 6.1.2010
Tak tohle je opět jeden příklad opovrhované pily která vám tu službu ale jistě udělá a za rozumnou korunu, na pár polínek do krbu nepotřebujete h 365,ale jestli ji chcete?
Nahořklá slivovice, 6.1.2010
Když půjdete pálit hned po vykvašení, tak máte jistotu že se v kvasu nezačnou vytvářet hnilobné nebo octové bakterie které vám mohou znehodnotit kvas.Ale pokud máte kvas v chladném prostředí kde je tím pádem zabráněno těmto škodlivým procesům... celý příspěvek >
Pila s vykomom motora 1800 W, 4.1.2010
Tak i když nejsem elektrikář tak mi to nedalo a šel jsem to zkusit na domě mám 16 A zásuvky, tak jsem přes prodlužku zapojil jistič 10 A a přez něj pilu makita UC 3520 -1800 w a nebyl žádný problém takže by to mělo jít -pokuď máte v pořádku... celý příspěvek >
Výběr stroje pro ruční orbu, 2.1.2010
Přesně něco takovýho jsem měl na mysli je to daleko levnější než vari a na taková malá políčka to bohatě stačí i k vůli menšímu záběru se daleko lépe ovládá.
Výběr stroje pro ruční orbu, 29.12.2009
Dnes není problém postříkat pole proti pleveli a pak ho teprve zrotavátorovat a je to ok, ale pokud má pán čas tak se může vytrháním plevele bavit a až potom ho zrotavátorovat.
Výběr stroje pro ruční orbu, 29.12.2009
Myslím že ten rotavátor nemusí být špatná volba na taková malá políčka, i ten hnůj to prokypří a zaorá, dá se koupit i za 8000 kč když jsem to zkoušel u jednoho rodinného příslušníka myslel jsem že to neudržím a vytahá mi to ruce, než jsem přišel na... celý příspěvek >
1. výpal ma barvu jako Glacidet - modrozelenou, 28.12.2009
Myslím že by pomohl i ten ocet nebo koncentrovanější kyselina citronová popř chlorovodíková ale né zas moc aby s těch trubek něco zbylo.
1. výpal ma barvu jako Glacidet - modrozelenou, 27.12.2009
Modrozelená barva je asi způsobená oxidací mědi - nedostatečně propláchnutými trubkami -lidově měděnka, dřív se prodávalo nějaký pití s touhle barvou říkali tomu prý raketa ale já to nepamatuju, možná by to šlo pod tímhle názvem prodat
Naviják a pluh pro ruční orbu, 27.12.2009
Mám taky naviják ale výkon motoru 4 kw oře se sním perfektně ale člověk se s tím víc nadře, takže pokud můžu tak raději někomu řeknu ať mi to pooře nějakou frézkou.Ale pokud rozhážu na poli hnůj tak jsou většinou všechny tyto hobby frézky v háji... celý příspěvek >
Zmrznutí kvasu, 23.12.2009
Když už je kvas vykvašený tak to samozřejmě výtěžnost neovlivní, tu výtěžnost to může ovlivnit jedině v tom případě že to zbrzdí kvašení a jdete pálit ještě spíš než bude kvašení dokončeno.Ale to je normální že kvašení se dá ovlivnit teplotou jestli... celý příspěvek >
Pes štěká, 17.12.2009
Cvičte ji pokud je čas neboť takový pes je neštěstí pro půl obce psi se postupně přidávají a potom štěká celá obec a nikdo nemůže spát, měli by jsme být odpovědní i za ty naše blafáky.
Nahořklá slivovice, 17.12.2009
Někdo pálí tak že vezme hrábě pohrabe ovoce i s halouzky i stopkami a pak se diví že kvalita je taková jaká je.Všechno souvisí se vším, hlavně kvalita ovoce s kvalitou pálenky.
Kardanovy nahon, 17.12.2009
Viděl jsem i řešení třeba kuželové štípačky přímo v terénu v  lese namontované přímo na hnací nápravě stačí asi zvednout jedno kolo a druhé ruční brzdou zabrzdit, nápadům se meze nekladou.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika