Příspěvky uživatele - 118.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prodejci stihl, 18.3.2010
Možná neměl jinší než ms -180 na skladě tak chtěl prodat co se dá.
Antištěk - máte zkušenost?, 12.3.2010
Paní máte pravdu, že se to tak může jevit ale není to pravda, většinou se takhle musí bránit lidé proti psům, kteří nejsou společníci a kamarádi ale nevychované uřvané bestie, které si takhle vychovali sousedé apod.Nebo vy by jste chtěla být otrokyní... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 10.3.2010
Radku ani jsem od tebe nečekal že budeš chválit OM ale dnes je asi převaha těhhle makovic v lese před stihlem husqvarnou nebo dolmarem pak se vůbec nedivím té zvýšené poruchovosti.A lidi řežou a řežou a řežou připadal jsem si s tím dolmarem jako s... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 10.3.2010
Andy v tomto s tebou souhlasím, byl jsem o víkendu v lese s dolmarkou a byl tam provoz jak na václaváku a většina hobbystů měla oleo-mac a jezdily s dřevem vzhůru dolů a žádný problém jsem u nich nezaznamenal.
Motorová pila Oleo-mac, 10.3.2010
Já vám to neberu jak zde bylo již milionkrát psáno každá liška si hájí svůj ocas, ale málokterá připustí že jiná má podobný či lepší.
Motorová pila Oleo-mac, 10.3.2010
Je pravda že se na tomto foru některé závady některých značek zveličují a jiné jiných bagatelizují.Málo už se probírá počet prodaných výrobků oproti počtu problémů a dále problémů způsobených neodborným zacházením uživatelů(amatérů).Když si vezmete... celý příspěvek >
Antištěk - máte zkušenost?, 5.3.2010
Máte pravdu, jsou to zvláštní chovatelé, každý by chtěl co největšího psa, ale nejsou schopni se postarat a nebo vychovat ani ratlíka, natož za něho nést odpovědnost.Pes ale není hračka která se dá po nabažení odložit do skříně a nechat napospas, pak... celý příspěvek >
Antištěk - máte zkušenost?, 4.3.2010
Lidé jsou různí, já svojeho psa okřikuji když už to překročí rozumnou mez, musel bych to přece poslouchat i já.Ale někomu to asi nevadí ani mu to není blbý obtěžovat ostatní sousedy.Představte si ale že si uděláte nový plot, a na druhý den v něm máte... celý příspěvek >
Králíci - očkování, 22.2.2010
Ocet stojí 12 kč a je to v podstatě to samé, acid je kyselina, ocet také.
Homelitka 4016 help, 15.2.2010
Jistě Vám profi pilka za x krát vyšší cenu vydrží také x krát více motohodin, pokud jste na ni finančně dosáhl tak není co řešit a přeji vám také bezproblémový a bezpečný provoz.
Homelitka 4016 help, 13.2.2010
No, na tomto foru se doporučuje předělávání lišt ze stihlky na husqvarnu atd.Určitě bude lepší použít díly ze stejné pily, to dělají všichni.Podle zkušeností dobrý kutil zvládne více jak některý servisák, ale nikoho nikdo nenutí, aby se tímto... celý příspěvek >
Homelitka 4016 help, 13.2.2010
Když vám pilka za 3800 kč vydělá jen těch 60 tisíc, tak se víc než vyplatí.Do pily která vydrží déle musíte kupovat nové lišty a řetězy, řetězky membrány atd.Jestli si koupíte tu samu tak je máte nové, na těchto věcech ušetříte dejme tomu 1500 kč,... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 10.2.2010
V dnešní době a konkurenci se musí ohánět všechny značky aby prodaly, některé to mají usnadněny protože se tu dovážely už dříve a jsou tu v podvědomí, ale spoléhat se na to moc nemohou protože konkurence číhá na každé zaváhání, a hned se na jejich... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 10.2.2010
No vidíte a lidi po tom jdou jak po uzeným, na brouzdání po internetu stačí pro děcka na rozbití a naučení taky. A pak že reklama nefunguje, kdyby ostaní značky dali "zdarma" aspoň kalkulačku nebo přívěšek na klíče a dbali na lepší propagaci tak by... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 9.2.2010
Naprosto s Vámi souhlasím zlodějů a podvodníků je všude dost.Možná kdyby se tu založilo vlákno s názvem Oleo.mac je výtečný tak by tu přibylo kladných ohlasů.Ale možná ne protože jsme prý národ který si nejvíc na světě rád stěžuje.A většinou... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika