Příspěvky uživatele - 118.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekání mokré trávy, 16.5.2010
Vy ty sekačky máte na okrasu nebo na práci, já seču trávu každý druhý den ať prší nebo né protože to seču slepicím, a neptám se sekačky jestli se jí to líbí nebo né, šasi mám také plechové když je moc mokro tak to po posečéní rukou trochu vyhrnu a na... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 13.5.2010
Ani rýč fiskars za vás zahradu neporyje sám, tak jako sekera fiskars za vás nepoštípe špalky, můj synovec machroval s sekerou fiskars prý bude rychlejší jak s rotační štípačkou já.Já jsem štípal dřevo asi deset minut a on hodinu ale fiskarsem a to se... celý příspěvek >
Vari 4 Profi s motorem Honda GCV 190, 13.5.2010
Někdo trpí na vibrace víc a někdo to ani nepozná, jestli máte opravdu zdravotní problémy s těmi vibracemi pak pomůže jedině se na to vykašlat a na práci si někoho najmout nebo si raději tu zeleninu koupit, dnes to vyjde pomalu levněji si to koupit... celý příspěvek >
Obtížná práce s rotačním kypřičem Aky (Vari), 11.5.2010
Nemám zkušenost s vari, ale mám podobnou zkušenost ale asi opačnou z neznačkovým kypřičem, který tak tahal až jsem myslel že mi urve ruky příčina byla v tom že jsem nemusel stroj nadlehčovat ale naopak zatlačovat do země trn kterým se vlastně... celý příspěvek >
Obtížná práce s rotačním kypřičem Aky (Vari), 11.5.2010
Ještě mě tak napadlo, máte nastartovaný motor? Jestli se vás to dotklo tak se omlouvám - né to byla sranda na odlehčení tématu, ale zvažte jestli ta dřina s rotačním kypřičem jednou za rok je lehčí než kdyby jste to měl zpracovávat ručně.Podle vás... celý příspěvek >
Je toto moniliový úžeh?, 8.5.2010
Taky jsem letos nestříkal proti monilioze, říkal jsem si je pěkné počasí, krásně to kvete nebude to potřeba, a rychtyk počasí se zvrtlo, prší a je to tady, monilioza na višni jak vyšitá, bez těch jedů se dnes už nedá vypěstovat skoro nic.
Křovinořez Hecht 132 - údržba, 5.5.2010
Tu údržbu bych viděl takovou jakou doporučuje většina výrobců křovinořezů tzn to co jste popsal plus údržba úhlové hlavy přimazáváním vazelínou na úhlové převody kterou koupíte skoro u každého prodejce zahr techniky.Samozřejmě ostrý nůž popř vhodnou... celý příspěvek >
Chov andulek vlnkovaných, 3.5.2010
U vylíhlých andulek je to vidět pouhým okem protože ještě nemají peří a přes kůži krásně vidíte jestli tam něco má nebo ne.
Křovinořez Oleo mac 746T - porucha, 3.5.2010
Béďa má přece servis u každé prodejny, jestli si troufáte na opravu tak tyč musíte nejdříve rozdělat a zjistit co je špatné, my jsme u firemního měnili úhlovou hlavu taky se dala koupit i jiné náhr díly na karb a pod.Pokud budete vědět co vlastně... celý příspěvek >
Benzinová sekačka NGP SP514HW, 2.5.2010
Já mám sice B.S sekačku od Bédi ale švagr si koupil sekačku no name madein china v baumaxu taky jsem si myslel na jednu sezonu to možná vydrží.Ale porovnávali jsme kdysi výkon jsou skoro stejného výkonu já když vjedu do 15cm trávy tak se B.S začíná... celý příspěvek >
Potřebné množství tekutin u 10 měsíčního štěněte, 30.4.2010
Pes by měl mít k dispozici stále čistou vodu a jak už tu píše předešlý příspěvek tak záleží na aktivitě a stravě jestli ho budete krmit suchými granulemi tak bude mít jistě větší žízeň než při krmení masovým vývarem ale jestli je na volno tak se... celý příspěvek >
Tillandsia cyanea - kykatka namodralá, 27.4.2010
To vám jistě všichni moc přejeme a jsme rádi, ještě doplním k tomu okopírovanému článku, hodně pěstitelů pěstuje tillandsie pouze přichycené provázkem nebo gumičkou atd na malý kmínek dřeva a vyživované pouze vodou nebo vodou s hnojivem ve formě... celý příspěvek >
Je toto moniliový úžeh?, 27.4.2010
Moniliový úžeh mi postihl asi před 3 lety třešeň a višeň a všichni prodejci stromů radili vykácet že prý je to konec ale jiní radili jen postříkat v době květu Rovralem a Sporgonem a použil jsem rovral a druhý rok strom normálně vegetoval, takže to... celý příspěvek >
Pohrbena ornice prekryta hlusinou, 27.4.2010
Obávám se že ani hlubokou orbou nedostanete úrodnou zem nahoru a budete muset zůrodňovat tu hlušinu na povrchu a to nejlépe organickým, popř průmyslovým hnojením a dodržováním základů agrotechniky.
Tillandsia cyanea - kykatka namodralá, 24.4.2010
Tillandsia cyanea, charakteristika a základní rady pro pěstování Tillandsia cyanea pochází ze střední a Jižní Ameriky, z čehož vyplývá, že má ráda teplo. Nejvíce jí vyhovuje normální pokojová teplota okolo 23 °C, ale snese i teplotu až kolem 29... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika