Příspěvky uživatele - 143.251

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zaplevelení růže svraskalé, 15.8.2010
K tomu jeden dotaz - existuje nějaká náhrada místo Carosonu? Díky Zdeněk
Roundup - založení nové zahrady, 20.5.2010
Dobrý den pane Stanislawe, moc děkuji za informace. Snad to všechno zvládnem. Teď, po tom dešti, to máme na zahradě jako v džungli :o)). Zdraví Monika
Lze hnojit travnik kravskym hnojem, 5.5.2010
 Mam kravsky hnuj mohla bych s nim pohnojit i travnik
Roundup - založení nové zahrady, 21.4.2010
Dobrý den, potřebovala bych poradit :o)). Zatím jsem nikdy nepracovala s herbicidy, tudíž mám spoustu otázek. Zakládáme novou zahradu (původní nebyla tak 20 let udržovaná) a rozhodli jsme se použít Roundup. V jaké koncentraci jej použít, když tam... celý příspěvek >
Sundaville red, 22.9.2009
Dobrý den chtěla jsem se zeptat jak a kdy zazimovat sundaville red mám ji prvním rokem a je nádherná a nerada bych o ni přišla a ještě jeden dotaz na řízkování mám ji dát zakořenit do vody či do hlíny jak se tady dočítám prosím poradte mi někdo moc... celý příspěvek >
Jezirko melke nebo hluboke, 18.8.2009
zdravím, raději bych volil první variantu jezírko okolo metru hluboké, na okraji kameny a rostliny, druhá varianta vapadá lákavě ale z vlasní zkušenosti vam ji nedopuručuji v kačírku se vám začne udržovat vžechen odpad z jezírka i když nemáte ryby... celý příspěvek >
Písková fitrace?, 29.6.2009
filtr by měl být v provozu 24 hod/denně, takže nechápu termín občasné čištění, písková filtrace je mechanický filtr - vhodná pro bazeny, ne pro jezirko, filtr by se rychle znečistil a bio-filtrace by zde naměla prostor.Raději bych volil jiný typ... celý příspěvek >
Sráz, 26.5.2009
ja bych to nevykládal nejlepší to ukončit tak 10-15cm pod hladinou alespoň 30 cm plochým pásem okolo a na ten naskládat kameny
Výměna folie, 14.5.2009
to bude asi ono každá vrstva navíc je cenná
Výměna folie, 13.5.2009
jezirko mam uz 20 let a folie je ztvrdlá a praská chystám se ji vyměnit, zajimalo by mne jestli nechat starou nebo ne
Pěna na vodě, 8.5.2009
s tím že o nic nejde nesouhlasím, je to zvyšene PO4 nebo bilkoviny
Houba v jezírku, 22.4.2009
zdravím v jezírku se mi to také vytvořilo, vysál jem to vysavačem a byl od ni pokoj jinak o co jde to fakt nevím
Čerpadlo pro tlakovou filtraci, 19.4.2009
pro tlakový filtr je lepší volit silnější čerpadlo, u vašeho filtru je průtok 4000-6000 l/h, takže bych zvolil čerpadlo okolo 6000 l/h.Můžete použít i to vaše ale průtok bude malý, záleží to na tom jaké máte jezírko, aby se voda v něm otočila alespoň... celý příspěvek >
Bahno v jezírku s přítokem a odtokem, 17.4.2009
zkuste rozvířit to bahno a zředěný roztok by měl jít čerpat kalovým čerpadlem
Folie nebo plast?, 14.4.2009
zaleží na velikosti jezírka které chcete vytvořit, foliové jezirko lze vytvořit prakticky jákýchkoliv rozměrů, různý tvar teké není problém, životnost prakticky navěky cenově dostupná folie je. takže rozhodně bych vilol folii
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika