Příspěvky uživatele - 235.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motor Briggs & Stratton 35 Classic, 16.8.2010
Dobrý den, mám také na starším modelu sekačky motor Bribbs and straton 35 classic. Pružinky už jsem měnil. Oni jak se vytahají tak už to nefunguje správně a nedá se s tím udělat nic. Pružinky se dají koupit a doma vyměnit, není to nic těžkého.... celý příspěvek >
Hurricane servis, 13.8.2010
Dobrý den. Mámpilu Hurricane tři roky a nejde nastartovat. Včera jsem diagnostikoval sedřený pít a zapečený kroužek. Motor nemá kompresi. Jsou na tuto pilu nějak dostupné nd nebo to nemá smysl opravovat??? Díky za informace. P.Z.
Zhasínání křovinořezu Dolmar MS30-U ihned po startu, 13.8.2010
Dobrý den, tak jsem prověřil snad už uplně všechno. Chování je stále stejné. Křovinořez nahodím bez problémů a po chvilce běhu chcípne. Na volnoběh vydrží běžet celkem dlouho, ale pokud přidám plyn, pak povolím tak po chvilce na volnoběh chcípne.... celý příspěvek >
Zhasínání křovinořezu Dolmar MS30-U ihned po startu, 12.8.2010
Dobrý den, děkuji za odpověď. Skusím to, ale mám pocit že jak jsem to zkoušel tak postavení trysek na to nemá žádný vliv. Chová se to jako když se zastaví přísun benzínu. JInak benzín teče z karburátoru nikoliv z primeru. mám teď na pokusy sundaný... celý příspěvek >
Zhasínání křovinořezu Dolmar MS30-U ihned po startu, 12.8.2010
Zdravím všechny diskutující. Tak jsem tu opět a znovu s problémem se zmíněnou mašinkou. Netrvalo to dlouho a křovinořez začal chcípat na volnoběh. Nastartuju v pohodě, chvilku běží a při pokusu dát ho do uzáběru (přidání plynu) se začne dusit až... celý příspěvek >
Zhasínání křovinořezu Dolmar MS30-U ihned po startu, 28.7.2010
TAk včera jsem opět rozebral karburátor a jak jsem se čistit znovu a důkladněji. Problém jsem objevil včera právě v té kostce s H a L. Objevil jsem zde co mi nebylo uplně jasné a sice jamku v tom hliníkovém odlitku. jamka nikam nevedla a bylo mi... celý příspěvek >
Křovinořez Oleo-Mac 726 T - nejde nastartovat, 28.7.2010
Dobrý den, měl jsem uplně stejný problém jako popisujete, jen s tím rozdílem že mi křovinořez dolmar chcípal až po startu. Start po nastříknutí paliva pumpičkou byl bez problémů, pak to ale chcíplo. Problém jsem objevil včera právě v té kostce s H a... celý příspěvek >
Zhasínání křovinořezu Dolmar MS30-U ihned po startu, 27.7.2010
Dobrý den, na netěsnost mezi karburátorem a sáním se ještě jednou podívám, ale dotažené to určitě je, tak pak už jedině nové těsnění. POdtlak v nádržce by být neměl neboť jsem vyměnil i ventilek na odvzdušnění nádrže. JInak sítko v nádrži bylo... celý příspěvek >
Zhasínání křovinořezu Dolmar MS30-U ihned po startu, 27.7.2010
Dobrý den, vlastním již 5 let křovinořez DOLMAR MS30-U. Od samého začátku jsem s ním spokojen. Nyní mám však problém. Po nastartotování se motor vytočí do vysokých otáček a následně zhasne. Startuji na sytič s poloplynem. Na druhý a další pokus již... celý příspěvek >
Nádoba na naložení masa, 22.4.2010
Do jakých nádob nakládáte maso? Můžu použít nerezový nebo smaltovaný hrnec? Nebo to musí být jenom keramika? Děkuju předem za vaše zkušenosti.
Čím přistínit jezírko, 7.9.2009
Máme nové jezírko, které je bohužel celý den na sluničku. Kvůli řasám bychom ho potřebovali z jižní strany něčím přístínit. Jaký strom poradíte? něco co rychle vyroste, ale nebude zas moc vysoké. Stačilo by max. cca 4-5 metrů vysoké. Je jedno... celý příspěvek >
Cosi na stéblech trávy, 30.6.2009
Poraďte prosím, v trávníků máme některá stébla pokrytá čímsy co nevím co je. Vypadá to jako kdyby jednotlivá stébla byla obalene velmi drobnými kuličkami máku. Je to nějaká choroba nebo to jsou nějací škůdci? Dá se s tím něco dělat?... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika