Příspěvky uživatele - 159.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
pepíno, 30.11.2008
Jo tak já ho ostříhal dnes asi těch 10 až 15 cm a vršky dal do vody no a otom sklízení cizíma jsem už pár druhů zeleniny přestal pěstovat oni si to někteří pletou s veřejným pozemkem naposledy to bylo asi 9 ks melounů
masožravé rostliny, 29.11.2008
Dík ona mi to udělala až po tom přesazení ale světlo má celkem dost a teplo tam také moc nemá já zmněřím kolik tam má ale pěstuji tam i orchidee atd zatím se všemu daří.
masožravé rostliny, 28.11.2008
Ono by to chtělo opravdu přesazovat já si nechal poradit a dobře jsem udělal málem jsem o ně přišel hlavně namíchat správnej... celý příspěvek >
pepíno, 27.11.2008
Děkuji já ho schoval na začátku Listopadu do místnosti kde není moc teplo ale je tam světlo ale okamžitě začalo obrůstat novíma listama a na jak dlouhé větvičky asi moc moc dík
pěstování hlívy, 27.11.2008
Já zásadně pěstuji hlívu na pařezu ořechu kterj je v zemi na slámně nejsou tak velké výnosy letos jsem sklízel už 4 krát http://klasika.ukazto.com/?img=3466228~04102008.jpg
pepíno, 27.11.2008
A prosím poradí mi někdo jak a kdy ho mám ostříhat?
Jak správně pěstovat rostliny v jezírku, poraďte prosím, 14.4.2008
Na pěstování rostlin není nic tak těžkého, jak píše většina, stačí je dát do kačírku a je to. Taky jsem si myslela, že to půjde jako po másle. Ale, abych pravdu řekla, tak většina mých rostlin začala plnit svou funkci až tak třetím rokem. To už měly... celý příspěvek >
Řasy v jezírku, 14.4.2008
Pokud máte nějakou filtraci je dobré použit uhli nebo jeho drť. To by mělo omezit růst řas nebo úplně zastavit. Používá se cca 1kg na přibližně 150 l vody. Uhelná drť se dá dokonce sehnat i v obchodech. Pokud, ale máte někde v blízkosti uhelné sklady... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika