Příspěvky uživatele - 2.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Očkování, 19.9.2014
A jak je to s tou psinkou? Musí se očkovat každý rok?
Očkování, 19.9.2014
Dobrý den, nevyznám se v očkování psů. Máme 4 letého švýcarského ovčáka, se kterým chodíme 1x ročně na očkování na veterinu. Vím, že se musí očkovat proti vzteklině a psince. Je nutné očkovat opravdu každý rok? Do vesnice jezdí veterinář a očkuje psy... celý příspěvek >
Červivost švestek, 24.8.2014
Děkuji za rady, chtěla jsem se vyhnout chemii, ale poznala jsem, že to bez ní nepůjde. Příští rok použiju Calypso a uvidíme.
Červivost švestek, 23.8.2014
Na tu slivovici jsme taky mysleli. Stříkali jsme v červnu, tuším se to jmenovalo Natur..Rock., nějaký přírodní postřik bez chemie. Ale jiný druh švestek i ryngle máme bez červů - ošetřený stejně.
Červivost švestek, 22.8.2014
Letos je opravdu bohatá úroda. Už na jaře jsme se těšili, když jsme viděli množství plodů. Letos poprvé jsme postříkali proti červivosti a jsou červivé skoro všechny. Plody jsou krásné, velké, ale k ničemu. Poraďte, jak ošetřit stromy pro příští... celý příspěvek >
Zachráníme ji?, 17.8.2014 Obsahuje fotku
Fotka kmene.
Zachráníme ji?, 17.8.2014 Obsahuje fotku
Tak takhle vypadá meruňka po měsíci. 1 větem jsem již musela uřezat, protože byla zkroucená. Celý střed stromu, který se mi před měsícem zdál světlejší a listy trochu svinuté, je teď ještě horší. Dokonce opadly konce větví. Přotom okolní větve stromu... celý příspěvek >
Je to vůbec meruňka?, 15.7.2014
Všem děkuji za názory. Rozhodla jsem se, že ji nechám a budu se snažit vypěstovat hezkou korunu.
Je to vůbec meruňka?, 15.7.2014 Obsahuje fotku
Druhá fotka.
Je to vůbec meruňka?, 15.7.2014 Obsahuje fotku
Znovu reaguji na to místo štěpování. Nejsem zahradník a vůbec se v tom nevyznám. Znovu jsem udělala fotky celého stromku. Není náhodou místo štěpování dole asi 20 cm nad zemí? To by pak ty větve rostly nad roubem nebo se pletu?
Žloutnutí mladých konců větviček u borovice, 14.7.2014
Díky za informaci, suché konce šly dobře ulomit. Nenašla jsem žádného škůdce, ale borovici jsem postříkala Decisem.
Zachráníme ji?, 14.7.2014
Je pravda, že ty listy byly stejně svinuté i před týdnem, když jsem si jich všimla a jsou trochu světlejší než ostatní.
Zachráníme ji?, 14.7.2014
Vždyť ty listy vlevo dole jsou úplně jiné než na fotce vpravo nahoře.
Je to vůbec meruňka?, 14.7.2014
Děkuji za rady, takže ji asi vykopeme a příští rok koupíme novou.
Žloutnutí mladých konců větviček u borovice, 14.7.2014 Obsahuje fotku
A ještě druhá fotka.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika