Příspěvky uživatele - 207.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Převislé jahody, 30.3.2015
Omlouvám se za nevhodný výraz, skutečně jsem to nemyslela špatně, citovala jsem člověka, který mi je poradil, protože ví, že jsem schopná umořit cokoliv zeleného. Dosud jsem si pěstovala jen bylinky, letos poprvé zkouším na balkóně i něco jiného.... celý příspěvek >
Převislé jahody, 30.3.2015
Dobrý den. Jsem úplná začátečnice, ale na balkón do truhlíku mi poradili zkusit měsíční jahody Rujana. Zkouším je od semínek, ale vysévala jsem trochu později, tak nevím, jestli ještě letos stihnou plodit. Měsíční jahody jsou prý úplně blbuvzdorné,... celý příspěvek >
Předpěstování rajčat a paprik - nedělám chybu?, 26.3.2015
Dobrý den, pokusím se oživit toto vlákno a poprosit také o radu. K předpěstování rajčat využívám letos rašelinové tablety jiffy, pochopila jsem, že si s nimi vystačí až do vysazení. Všechno šlo hladce, klíčily ve "skleníčku", když vystrčili hlavičku,... celý příspěvek >
Slimáci, 7.8.2010
Mám na zahradě vysokou hladinu spodní vody. Uvažuji o vyhloubení rýhy cca 30x30 cm okolo záhonů, která by byla naplněna vodou. Případně na dno rýhy položím plastový žlab, aby při poklesu hladiny vody bylo možné vodu dolít a udržet hadicí nebo... celý příspěvek >
Motory Jikov, 4.12.2007
 Dobrý večer, Měl bych dvě otázky pro lesní praktiky, prosím, máte-li někdo s níže uvedenými věcmi nějaké zkušenosti, předejte je. Předem děkuji. N.R. 1. Máte někdo zkušenosti s motorovými agregáty Jikov? 2. Máte někdo zkušenosti... celý příspěvek >
Solo 115 - spálený elektromotor, 7.7.2007
Nevíte, prosím, jestli je možné ještě koupit k této strunovce nový motor 1000 W a za kolik? Nebo i starší. Díky. VŠ.
Opět O-M?, 10.2.2007
Děkuji za reakci, od znamého servisáka jsem se právě dozvědel, že je to možné a je prý normální se s tímto setkat i u "štilek". Lesu Zdar!
Opět O-M?, 10.2.2007
Dobrý den,  Těch, co mají k MP co říci bych se chtěl zeptat: 1. kamarád mi ukazal svoji novou MP, zvolil OM 941. Po mně chtěl, abych mu naostřil řetěz, případně snížil omezováky. Při prohlídce řetězu jsem zjistil, že na jednom místě... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika