Příspěvky uživatele - 39.203

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bylinky, 30.4.2008
Máte, prosím, někdo zkušenost, zda se mohou pohromadě pěstovat na balkoně v květináči bazalka a máta?  Děkuji za případnou radu. DK.
Propaření zeminy, 27.2.2008
Dobrý den, podělím s s Vámi o zkušenost s propařováním zeminy před výsevem semínek např. paprik, rajčat apod. Kupuji zásedaně výsevní substrát AGRO, s kterým mám dobré zkušeosti, k propařeí používám vysoký zavařovací hrnec a síťovinu do oken proti... celý příspěvek >
Jde vypěstovat levandule ze semínek?, 31.5.2007
Dobrý den, mohu se podělit s několikaletými zkušenostmi s docela obyčejnou, klasickou levandulí, kterou jsem vypěstovala ze semínek zakoupených v běžné prodejně, už ani nevím kdy, možná je to pět let. Zasela jsem je na jaře na záhon  do běžné... celý příspěvek >
dřevitá pivoňka x bylinné výhony, 30.5.2007
Děkuji za snahu, Bylinné výhony kvetou stejnou barvou, mají skutečně vzhled klasických bylinných pivoněk, které na zimu zatahují,  na první pohled jsou odlišné listy i stonky, které zásadně nedřevnatí, kvetou vždy po odkvětu dřevité části.... celý příspěvek >
dřevitá pivoňka x bylinné výhony , 29.5.2007
Prosím o radu,  kdo by věděl, zda u asi 4leté dřevité pivoňky ponechat  bylinné výhony, které zjara vždy vyrazí ze země kolem dřevité části a později i bohatě kvetou. Dřevitá část pivoňky měla letos tři krásné květy, ale připadá mi, že... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika