Příspěvky uživatele - 250.251

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stará (ne)známá jablon, 9.6.2011
Zdravím všechny příznivce zahradkáření, Minulý rok nebylo na stromě ani jabličko, letos jsem si říkal že bych něco mohl nafotit, ale po květnových mrazech jsi nejsem jist zda-li bude co. I když osobně se přikláním ke krasokvětu. Radim
Ovoce a mráz, 6.5.2011
Přesně tohle i u nás. Švestky černé a to takovou násadu jsem už docela dlouho neviděl. Poprvé taky zakvetlo malinové hornokrajske a ja už se těšíl že bude pár jablíček. Aleje hrušek a jabloní osypane. Je to všechno naprd. Docela to zamrzí... celý příspěvek >
Více odrůd na jednom stromě, 22.3.2011
Díky Všem za odpověd. Radim
Více odrůd na jednom stromě, 15.3.2011
Dobrý den, Rád bych si vypěstoval hrušku odrůda dicolor na podnoží semanáč. Jelikož toho místa moc nemám rád bych vrouboval letní odrůdu Wiliamsova, sloužící zároveň jako opylovač. Může mi někdo poradit zda-li se vůbec hodí tyto dvě odrůdy s... celý příspěvek >
Přesazení a roubování hrušně, 16.2.2011
Dobrý den, Zdědil jsem kousek pozemku na stavbu RD. Na stavební parcele její bývaly majitel zanechal hrušen. Strom je starý asi 10-15 let, docela pěkný kmínek průměru 15cm.  Bohužel pravděpodobně bude muset pryč, ale jelikož mám ovoce rád... celý příspěvek >
Jak na kvas, 13.9.2010
To že sud by měl být čisty je asi všem jasné. Po vyprázdnění prostě sud pořádně opláchnout (i zaschle části). Mám za to že když se kvas rozjede, tak už se infikuje velice špatně(pro plísně a jiné nežádoucí bakterie už není místo, samozřejmě... celý příspěvek >
Jak na kvas, 13.9.2010
Zdravím, pan Vysloužil netvrdí že to není vhodné, ale jen že to není nutné. Samozřejmě listí, tráva, plísen a hlína by asi v kvasu neměly co pohledávat, tady není rozpor, ale když spadne švestka na trávu (čistou), tak nepovažuji za nutnost... celý příspěvek >
Jak vypadají Vaše brambory?, 4.8.2010
Zdravím, naštěsti jsme je nestihly zasadit v dubnu ani v květnu, takže do hlíny šli až 15 června(pokud se to dalo nazvat hlínou). Měl jsem obavu aby vubec neco vylezlo. Naštěsti vylezly všechny, a dnes 4.8 pomalu odkvétaji a vypada to dobře.... celý příspěvek >
Stará (ne)známá jablon, 4.8.2010
Děkují Vám za odpověd pane Janoš, Jsem rád že existuje táto možnost, zkusím získat z koruny pár větviček a udělám pár roubu. O výsledku Vás budu informovat. Na podzim sem hodím pár fotografii a sám uvidíte zda-li je tohle jablíčko pro Vás... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika