Příspěvky uživatele - 14.58

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malá sekačka, 8.8.2010
Tak jsem pořídil toho Vikinga a naprostá spokojenost. Šlape jak hodinky, je tam silný motor, super jednoduché nastavení výšky sečení i změna rychlosti pojezdu. Je užší takže se s ní dobře manipuluje v členitém terénu. Prodejce v Ústí n.L. mi dal... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu, 4.8.2010
Dobrý den, zvažuji koupi křovinořezu, na občasné posekání trávy kolem plotů, zídek a stromků, mezi dlažbou - pozemky 300 m2 a 1200 m2, nic náročného, Měl by mít řidítka a dobré popruhy. Důležitá je pohodlnost obsluhy a práce a tky samozřejmě... celý příspěvek >
Malá sekačka, 27.7.2010
Tak se rozhoduji mezi Viking MB 545V a John Deere R 43 VE. Oba mají variabilní pojezd a skoro stejné rozměry. U Vikinga se mi nelíbí, že i ten koš je plastový, u John Deere zas nemám rád startování přes baterii. Viking je o dost levnější. Tak nevím,... celý příspěvek >
Malá sekačka, 15.6.2010
Dobrý den, nevíte zda se dělá nějaká benzínová sekačka s menším záběrem než 47 cm, která by měla vícerychlostní pojezd? Našel jsem po dlouhém hledání VIKING MB 545 V, jinak nic. Mám malou ale členitou zahradu, nechci tahat kabel a chtěl bych... celý příspěvek >
Sekačka na 300 m2, 17.5.2010
Dobrý den, potřebuji si koupit sekačku na chatu, kde je pozemek cca 300 m2 a je dost členitý, jsou zde různé stromky a rohy. Loni jsem si koupil k rod. domu Honda HRX 476C HXE a jsem s ní maximálně spokojený - odolné plastové šasi, super je... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika