Příspěvky uživatele - 250.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Liheň na drubež Bioska monoplast 60, 13.3.2011
Dobrý den chovám kačeny už druhým rokem a ted bych si chtel udelat líheň poslal by jste pls vložit navod a foto te vaší díki       ondrej.jakes@seznam.cz
Bofix, 10.10.2010
Dobrý den, slyšela jsem, že se dá selektivním herbicidem postřikovat i nyní. Jaký na to máte názor? Docela by se mi to hodilo, protože máme od jara venku želvu, a ta nyní je už zazimována.
Prosím o určení druhu jabloní, 19.9.2010
Třetí by mohlo být Melrose nebo Sudetská reneta, druhé Zvonkové a první nevím. Radim
Stará (ne)známá jablon, 3.8.2010
Děkují za odpověd, Takže Goldeny jsou vyloučeny, jablka byla opravdu poměrně velika a nádherna, čistě zlatožluté barvy. S pozdravem. Radim
Stará (ne)známá jablon, 3.8.2010
Dobrý den, již mnoho let se zajímám o pěstování jabloní hlavně těch takzvaných starých odrůd a potřeboval bych poradit. Pocházím z vesnice a nedaleko nás je zapomenuta zahrada tvořena skupinou poměrně starých jabloní a jiného náletu v hromadě... celý příspěvek >
Letní ranná jabloň, 5.5.2010
Prima je vynikající.
Odstranění pařezu, 17.3.2010
A nač ten ROOT? Předpokládám, že se mají vyvrtat otvory, dát tam ROOT, potom zbytek ROOTu vytáhnout, nalít benzín a nyní zapálit. Je to tak?
Odstranění pařezu, 15.3.2010
Co to je - pařezová fréza?
Podnož M9, 14.3.2010
Koupil jsem na podzim jablíčko Florina na podnoži M9 a nyní se dočítám, že to asi nebyla moc dobrá volba, hlavně ohledně uchovatelnosti plodů. Je to tak?
Odstranění pařezu, 14.3.2010
Existuje přípravek ROOT cca za 120-150,- Kč - vyvrtáš otvor, nasypeš, necháš působit, poté vypálíš - a je to! Dá se koupit v zahradnických potřebách a supermarketech, kde mají věci pro zahrádkáře.
Ten postřikovač by mě docela zajímal. Můžeš sem vložit fotku, 12.3.2010
Ahoj, jsem taky majitel traktorku, jako vy. O rozšíření nápravy bych měl zájem, taky to mám v plánu, proto bych rád viděl fotky. Jinak se v poslední době potýkám s problémem s karburátorem. Začalo to tím, že nám motor začal po chvilce provozu... celý příspěvek >
Ontario a Wagenerovo, 30.1.2010
Pardon, zapomněl jsem na pana Peška, ale ten je ode mne dosti daleko, bydlím u Opavy.
Ontario a Wagenerovo, 30.1.2010
Loni jsem ochutnal Ontario a jeho chuť mi přímo učarovala. Mám zahrádku 400 m n.m, ale po Ontariu toužím. Jenže je nikde nemůžu sehnat, poraďte prosím. Děkuji.
Florina, 16.11.2009
Dobrý den. Dnes jsem koupil jablíčko Florina, které je resistentní a zimní. Dočetl jsem se o něm dosti pochvalných příspěvků. Prosím o sdělení, kdo toto jablíčko má, ať napíše, jak je s ním spokojen a další pěstitelské zkušenosti. Děkuji.
Jak vylovit karasy, 27.9.2009
Jo díky, aspopň jedna reakce, už jsem si něco zjistil po okolí a taky domluvil při výlovu rybníka, byl jsem jen trochu nedočkavý.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika