Příspěvky uživatele - 221.189

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zimolez kamčatský (Kamčatská borůvka) - jaké odrůdy?, 2.8.2010
Amur, Morena, Fialka, je ich vela. Niektore su obrovske, ale nahorkle. U niektorych sa skladovanim v chlade, alebo mrazenim horkost straca. Pokial chcete zobat z krikov, Fialka byva cenena koli chuti. Aj Amur. Morena je vyborna, ale chuti Amura a... celý příspěvek >
Kanadské borůvky - pěstování, 31.7.2010
Drenazna zavlahova sonda. Kratke strucne vystizne. Pestujem kanadske cucoriedky v cistych pilinach z ihlicnanov. Piliny maju tendenciu sa navrchu napit vody ako spongia a ponechat korienky takmer v suchu. Pri takomto sposobe pestovania je vhodne bud... celý příspěvek >
Kdy přesadit borůvku, 31.7.2010
Ak sa rozhodnete pre presadenie, podporucam jamu o hlbke cca pol metra a sadit rastlinku trosku na kopcek zo substratu, pretoze treba ratat s tym, ze este zotlie (najma ak sa rozhodnete pre piliny). Samozrejme, ze korienky nesmu trcat, ale vysadzaniu... celý příspěvek >
Kdy přesadit borůvku, 31.7.2010
Jama 1,5 m x 1,5 m pre jednu rastlinu sa mi javi ako dost velkoryso pojate. Na druhu stranu nemusite mat az take obavy s prerastenim korenov do pody s nie kyslou reakciou. Aj tak by som ale na okraje jamy dal netkanu textiliu, aby korene mejakou... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 31.7.2010
Uff. To je jav, s ktorym som sa doposial nestretol. Vo vseobecnosti, ked plody rastu a dozrievaju, je vyssia spotreba drasliku rastlinou, ale ci by to pomohlo presne pri tomto jave netusim. Do znacnej miery tu hra ulohu aj odroda. Niektore vyfarbuju... celý příspěvek >
Kanadské borůvky prosychání, 31.7.2010
Tiez by som sa pripojil k nazoru, ze mohlo dojst k prerasteniu korenov do zasaditej pody. Listky, ktore na jar vyhanaju su svetlo zelene az chloroticke alebo maju sviezu zelenu az tmavozelenu farbu? Dost by pomohol aj popis vysadby do jam s... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika