Příspěvky uživatele - 216.116

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jiřiny a slimáci, 20.6.2012
Letos u nás slimáci neřádili, jiřiny narostly, ale mám jiný problém, jsou ožrané nahoře, listy,  stonky-stvoly,  poupata květů, co mám dělat?   Je možné, že je ozobou ptáci? Některé jsou ožrané hodně, a vedle ní ani trochu. Zajímavé?!... celý příspěvek >
Floxy, 25.10.2010
Já mám též dotaz, teď na podzim olamovat suché i zelené stonky? nebo až na jaře? Co je lepší, neviděla jsem žádný rozdíl, tak jen pro zajímavost co je správné. Díky Helena
Břečťan popínavý, 27.8.2010
      já bych se naopak ráda dozvěděla jak se břečťanu zbavit, prokořenil hluboko, Děkuji. Helena
Tlak pro závlahu, 2.8.2010
Tak nějak to bude. Čerpadlo máte ve studni - neuvádíte jak hluboko, to je taky důležitá informace, ale při tlaku dvou Bar a hloubce ponoru řekněme tak 10 metrú vám to čerpadlo nedá víc než 60 l/min. (a podle hloubky studny i míň).Předpokládám, že ty... celý příspěvek >
Domácí pivo, 8.6.2010
Dobrý den přečetl jsem si Váš příspěvek k vaření domácího piva napsal jste, že Váš syn vaří pivo na koleji že. Prosím můžete se ho zeptat jestli má na svoje pivo také nějaké etikety díky moc. Já totiž sbírám také pivní etikety a zajímám se o... celý příspěvek >
Papriky - kdy jsou zralé?, 17.1.2010
V minulosti jsme si objednali jeho semena paprik MEIKA a byl to darek.Bohuzel, klicivost semen byla tak mala, ze jsme z 20 semen meli pouze 2!!!Proto jsme se s nakupem obratili na jiny zdrj a s tim jsme byli spokojeni.Pro nas to byla pouze skola, ze... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika