Příspěvky uživatele - 185.233

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůdy vhodné na křížaly, 22.10.2007
Inu, je čas začít zkoušet sušit nové odrůdy - hlavně by mne zajímaly rezistenty! Už jste s tím někdo začal? Jerome
Odrůdy vhodné na křížaly, 21.10.2007
Z obou důvodů - šampiony jsou sladké a mám jich hodně a nejlepší jsou právě teď. Skutečně, po vánocích jsou již chuťově fádní...Ale suším je  také proto, že mají jemnou slupku, která se na křížale téměř nepozná, nezaskočí v krku. Jinak - my doma... celý příspěvek >
Odrůdy vhodné na křížaly, 20.10.2007
Suším šampiony - mám obezděnou krbovou vložku, vrchem jde spousta teplého až horkého vzduchu, podle toho, jak přikládám. Z dřevěných nízkých bedýnek jsem odstranil dna a nahradil je pletivem, potaženým plastem. Bedýnky skládám na sebe. Když topím... celý příspěvek >
Odrůda Rosela, 7.10.2007
Tady je něco: http://www.fytos.cz/inc/produkt.php?id=12 Jerome
Odrůda Rosela, 7.10.2007
To je ten nový rezistent? Tak o něm mi povídal jeden známý, má sady ve výšce asi tak 450 mnm., že se zdá být velmi nadějná, pár let ji už má...pěl mi na ni samou chválu, hodlám ji naroubovat... Jerome
pomozte mi s Rubínem, 6.9.2007
A ještě drobnost - nepěstuji Rubín na štíhlém vřetenu, ale znám publikaci jistého pana Zemana, který to dělal  excelentně, takže to asi jde... i když - asi to není vhodné dejme tomu pro začátečníka... Zkrátka mám jiné zkušenosti, tak jsem názor... celý příspěvek >
pomozte mi s Rubínem, 6.9.2007
Dobrá, to je pravda, ale já spíš reagoval na nekompromisnost pana Y. Také nezkracuji všechno a vždy, ale zkrácením dosáhnu obrostu kratšího, na němž jsou na koncích ony květné pupeny, které už nezakracuji, ale nechám odrodit. Kdyby se Rubín... celý příspěvek >
Škůdci na okurkách ve skleníku, 24.7.2007
Tak to je ono. Přesně. Díky. Jerome
Škůdci na okurkách ve skleníku, 23.7.2007
Nevíte prosím, co je to za potvory na okurkách ve skleníku? Listy zesvětlují, schnou, vršky rostlin jsou zamotány v jakýchsi pavučinách, které se hemží stovkami malých hmyzů...je to molice? Stříkal jsem to před 14 dny (Karate, pravda, prošlé)... celý příspěvek >
Hořká pihovitost vs. Wuxal kalcium, 23.7.2007
Dobrý den, prosím, kolik vápna na kolik vody, nebo je to jedno (prostě nasycený roztok)? I já jsem si pořídil Wuxal kalcium, těch pár korun za něj je mi fuk, jde mi o to, jestli tedy má Wuxal nějaký vliv na omezení hořké pihovitosti nebo jestli má... celý příspěvek >
Hnojení na list, 18.7.2007
Vy víte dobře, o čem mluvíte - a moc takových lidí není. Myslím těch, co najdou štěstí v pěstování stromů. Je to asi velký dar. Jerome. 
bělice, 9.7.2007
Bijte si mne, mučte si mne chlebovou polívkou - stejně jsem nejšťastnějším chlapcem - vždyť jsem jedl skorou bělici! Přivezla ji švagrová z jejich  staré zahrady ze Slezska, takže domluvím rouby a větev si naroubuju. A kdybych to tady o ní... celý příspěvek >
Hnojení na list, 20.6.2007
Jaképak blbosti! Jsem rád, že jsou na světě takoví lidé jako pan Vysloužil a pan Lucas! Jen se pochvalme navzájem, nikdo jiný to za nás neudělá a koho to nebaví, diskutuje v jiném tématu! Já zahrádkařím dlouhá léta, ale letos jsem - hlavně jabloním -... celý příspěvek >
Hnojení na list, 18.6.2007
Tedy - já bych si netroufl - ale když už tady někdo začal takhle žertovat - nejste vy, pane V., pedagog (narážím na příběh se studenty a odrůdou Matčino...)? To bychom totiž byli dva! Pobyt mezi jabloněmi velmi zklidňuje mé nervy, pocuchané... celý příspěvek >
Hnojení na list, 12.6.2007
Díky, snad to seženu i u nás, rozhodně to zkusím! Jerome
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika