Příspěvky uživatele - 47.155

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vodárna Hecht 3121 - problém s nasáváním, 1.8.2010
Tak otloukání o pult se odkládá. Během víkendu bylo víc času, takže vodárnička putovala na stůl k přetěsnění a prohlídce. Kromě rozpovolovaných šroubení jsem našel vyštípnutý okraj sacího nátrubku. Tahat se s vodárnou na reklamaci se mi nechtělo,... celý příspěvek >
Křovinořez? Stihl fs130?, 3.7.2010
Stotřicítku mám druhým rokem a spokojenost je veliká. Sečeme s ním (množné číslo je proto, že manželka ho umí vzít do ruky taky) hodně členité pozemky v Krkonoších (místy i docela podmáčené, takže vegetace mocná). Plusy - mašina je lehká, 4mix... celý příspěvek >
Prosím o doporučení sekačky na cca 2400 m2, 23.6.2010
Opravdový držák je Honda HRD 536 - motor GCV160, posazený do opravdu masivního tlakového odlitku šasi. Beze změn se vyrábějí už snad deset let, ta má je pět let stará. Koš naplní tak, že je občas problém ho vytřást :-) Za celou dobu provozu byl... celý příspěvek >
Sněhová fréza Husqvarna, 16.2.2010
Ne, nejde o to, že by ji poškozovaly, jde o tom, že v nové zatravňovací dlažbě má kluzák snahu zapadnout do děr - rozměrově tam docela dobře pasuje :-), takže fréza zadrhává. Ta přídavná "lyže" stačí úplně úzká - taky jsem si nejdřív... celý příspěvek >
Husqvarna W 53 CSB, 14.2.2010
Venku je sice ještě spousta sněhu, ale on jednou sleze. Mám dost členitý a svažitý pozemek plus k němu normální udržovaný trávník a volných zhruba 30 - 35000. Zatím zálibně koukám po uvedeném typu, ale rád si nechám doporučit jiný model, vhodný do... celý příspěvek >
Sněhová fréza Husqvarna, 14.2.2010
No, co tu kolega popisuje jsou samé zlepšováky - nebo znáte nějakou sériovou frézu s počitadlem motohodin a dvěma světly?  Ztužovací tyče jsou kanadský nápad na slehlý sníh, dají se i dokoupit, jako zvláštní výbava. Na normální práci by ty... celý příspěvek >
Sněhová fréza Husqvarna, 7.2.2010
Nesmí v tom být ledové kusy, s těmi si neporadí žádná fréza. Jinak HQ 1130 STE bere i slehlý sníh docela ochotně (ta má pracuje poměrně vysoko v Krkonoších), i když na tuhle výšku vrstvy to asi bude chtít pomocníka rozhrabávače s lopatou - řezací... celý příspěvek >
Sněhová fréza, 3.2.2010
Chlaape, vypadáte že víte, o čem píšete. Mohl byste, prosím, trochu rozvést to seřízení řazení? Šteluje se ještě něco jiného, než ta šroubovací pouzdra na tyčích pojezdu a zapínání šněku a na tom složeném táhle řazení? Mám 1130 a až trochu opadne... celý příspěvek >
Sněhová fréza Husqvarna, 20.12.2009
Pokud se někomu bude hodit katalog náhradních dílů:
Sněhová fréza Husqvarna, 20.12.2009
Tak 1130 STE mám a převážně jsem spokojený - výkonově i výbavou je fréza super, dobře se ovládá a u konstrukce někdo přemýšlel. Co mi na ní vadí - od maličkostí po větší problémy: světlo je stíněné komínkem v poloze doprava - tedy furt :-) ... celý příspěvek >
Sněhová fréza, 20.12.2009
Takže pár zkušeností s Husqvarnou 1130STE - vybavení perfektní, fréza má motor 350 ccm a je to znát. Bere slehlý sníh až do výšky bunkeru, taky plus. ALE: Bunker je měkký a větší záběr ho deformuje, takže občas vapadne šněk z ložisek. Žádný velký... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika