Příspěvky uživatele - 200.137

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Semena ze zahraničí, 26.2.2012
Tak pozorně pročítám a jako úchylák přes semínka slintám závistí, především nad ruskými semínky. Já zatím objednávám z Anglie (i tak je tam větší nabídka než zvládnu za pár let vyzkoušet), firma Premier Seeds, objednávám přes e-bay, platím přes... celý příspěvek >
Vaše zkušenosti - Pražákovi Droždín u Olomouce?, 1.4.2011
Já tam kupoval dvakrát, jsou o něco dražší, ale na kvalitu si ztěžovat nemůžu. Pravda prvně mě obsluhoval vcelku mladý chlapík, to bylo v pohodě, letos jsem narazil na zmatenou tetu, která nebyla schopná spočítat cenu za nákup 12 různých stromků a... celý příspěvek >
Destilát z kukuřice, 30.7.2010
Nejlepší bude použít stejný postup jako při infuzním vaření piva, návod je na každých stránkách věnovaných  "garážovému" pivovarnictví. Je to poměrně jednoduché, pivovarské kvasnice není problém sehnat buď v některém minipivovaru, nebo v... celý příspěvek >
Cizrna, 30.5.2010
Cizrna bez problémů vyroste a uzraje, lini jsem to zkoušel. Bohužel pro praktické pěstování se podle mě moc nehodí, poměr vysetých a sklizených semen je moc malý. na jedné rostlině byly 2-3 lusky po 3 (myslím) kuličkách, za osivo na bypěstování... celý příspěvek >
Domácí pivo, 19.2.2010
Opravdu je to ze základních surovin lepší. Vím že řada lidí ředí koncentráty a vykládá o tom jak "vaří" pivo, ale tu nádheru když při míchání sleduješ jak se šrot rozmíchaný ve vodě rozpouští a jak dílo tmavne a sládne, to se musí zažít. Pokud máš... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika