Příspěvky uživatele - 179.58

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kristalon trávník - ředění, 18.4.2011
Trochu nerozumím Vašemu dotazu. Co Vám brání v aplikaci doporučované koncentrace postřikovačen za traktůrkem? Těch 10l je míněno v návodu na 1 m2? Pak vidím jako řešení zpomalit pojezd, abyste na danou plochu dostal potřebné množství živin. Já osobně... celý příspěvek >
Pieskovanie a dosievanie, 30.7.2010
Jak už tady bylo mnohokrát zmíněno, výběr kvalitního osiva je jeden z důležitých faktorů pro budoucí vzhled travní plochy. Samozřejmě s tím jde pracovat a kvalitu zlepšit i na stávajícím trávníku dosevem, jen to v konečném výsledku přináší víc práce,... celý příspěvek >
Muškáty vzpřímené, co teď?, 8.2.2010
Teplota zimování je v pohodě, ovšem asi mají málo světla. Já mám s nimi ten samý problém. Teď s nimi nedělejte nic. Já je vždy na jaře, než jdou ven, ostříhám s tím, že jim nechám pár spodních listů. Muškáty se zotaví, obrazí a na světle pak... celý příspěvek >
Supra od Wolfa?, 29.9.2009
Směsi od Barenbrug i Oseva Uni jsou tady obecně hodnocené jako velmi kvalitní. Stejně tak Supra i Loretta od WG, avšak sráží je cena malospotřebitelského balení. Před třemi týdny jsem zasel Supru na cca 40 m2 části pozemku a zatím to vypadá... celý příspěvek >
Oleandr - praskajicí nádorky, 2.9.2009
Puklice (štítěnka)? Zadejte do googlu tyto výrazy a vyjede Vám spousta článků a doporučení, jak s tímto škůdcem bojovat. Je to ale těžký boj... Na fotkách k těmto článkům a diskuzím můžete porovnat, zda se i u Vás skutečně jedná o tohoto škůdce.
Fleky bez trávy v nově založeném trávníku, 31.8.2009
Měl jsem podobný problém, kdy mi nerostl trávník v úhledném kroužku o průměru cca 25 cm. Nakonec mi to nedalo, hrábnul jsem pořádně rýčem a zjistil, že pod vrstvou 40 cm zeminy "zapoměli" stavaři otevřenou plechovku s nějakým sajrajtem. Po... celý příspěvek >
Pila táhne do strany, 19.8.2009
Díky všem za radu. Jak jsem večer telefonicky zjistil, původní majitel lištu neotáčel a řetěz brousil na brusce naposledy před rokem někde v bau..., jinak ručně. Pila půjde stejně do servisu na prevenci, takže nechám roviny a opotřebení... celý příspěvek >
Pila táhne do strany, 18.8.2009
Dobrý den. Koupil jsem starší motorovou pilu a zjistil jsem, že na větších průměrech lišta nedrží směr, ale táhne doleva - tvoří obloukový řez zejména ke konci lišty. Při koupi jsem zkusil pouze pár 10 cm řezů a nebylo to patrné. Lišta se zdá na... celý příspěvek >
Mate niekto Oleander zasadeny v zahrade? Ako prezimuje?, 21.7.2009
Letos jsme oleandr "zapoměli" na zahradě v květináči. Po nečekaných prvních mrazech jsme usoudili, že je po něm a tak jsme ho tam nechali bez jakékoliv ochrany celou zimu. Na jaře to manželce nedalo, evidentně omrzlé konce stříhla a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika