Příspěvky uživatele - 126.200

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Způsob čištění molitanového vzduchového filtru v křovinořezu, 30.7.2010
Dle Vás je tedy lepší mít na molitanový filtr speciální olej? Jak už jsem psal, v mém návodu o tom není zmínka, ale díval jsem se do návodu ke křovinořezu Honda UMK 425E na který odkázal pan J.S. (děkuji Vám za něj) a je tam uvedeno toto: Lehce... celý příspěvek >
Způsob čištění molitanového vzduchového filtru v křovinořezu, 30.7.2010
To určitě je důležité ;-), ještě jednou díky!
Způsob čištění molitanového vzduchového filtru v křovinořezu, 30.7.2010
Tolik reakcí za tak krátkou dobu jsem opravdu nečekal. Velice Vám všem děkuji. Filtr rozhodně nebudu vyrábět, nejsem z těch, kteří šetří na nepatřičných místech. Neoriginální molitan může být v pohodě, ale proč to riskovat. Filtr budu muset... celý příspěvek >
Způsob čištění molitanového vzduchového filtru v křovinořezu, 29.7.2010
Dobrý den, poctivě hledám, ale ne a ne zde najít adekvátní informace. Doufám tedy, že se neptám na něco, co se tady již řešilo. Poslední dobou mi křovinořez po nějaké době sekání začne v pravidelných intervalech zvyšovat a snižovat otáčky (dělat... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika