Příspěvky uživatele - 83.94

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou rotační sekačku s otočnými předními kolečky?, 31.7.2010
Neni zac, ja se v tom brouzdani sekackama tak rozjel, ze me to bavi (-: Jinak, jestli jste koupil HRX 537 C2 VYEA (nespletl jste ten nazev? ta totiz stoji 28.990 Kc), tak to jste koupil fakt paradni masinu (-: Ta mit ty zataceci kola a ja na ni mit... celý příspěvek >
Jakou rotační sekačku s otočnými předními kolečky?, 30.7.2010 Obsahuje fotku
Jo a jeste me napada, ze je u tech otocnych kolecek dobre posoudit, zda nebudete jezdit na svahu po vrstevnici, protoze ja sice mam zahradu take mirne ze svahu, ale pruhy delam kolmo proti svahu cili nahoru a dolu. Pokud byste ve vetsine sekani... celý příspěvek >
Jakou rotační sekačku s otočnými předními kolečky?, 30.7.2010
Marku, tak se Vam zkousim divat po sekackach u vsech moznych firem, priblizne podle tech Vasich parametru, cili: - vetsi zaber (aspon tech 53 cm), - zadni vyhoz, - silny motor - a celoplastovy kos Prosel jsem vsechny modely od tech lepsich... celý příspěvek >
Jakou rotační sekačku s otočnými předními kolečky?, 30.7.2010
V poradku, jsem rad, ze zkusenost s kolecky taky mate a take se s Vami nechci prit, ale nektere veci co pisete jsou opravdu uplne mimo. Kdyz chcete jak rikate poradit budoucim kupujicim, tak to delejte korektne a nematte je necim, co neni pravda... celý příspěvek >
Jakou rotační sekačku s otočnými předními kolečky?, 30.7.2010 Obsahuje fotku
Marku, sam jsem se uplynulych 11 let o sekacky nezajimal, protoze jsem jednoduse nemel potrebu, ale za posledni 2 tydny, jsem do sebe nasypal tolik informaci, ze si dovolim se o par cerstve nabytych rad, se s Vami podelit (-: To s tim ucpavanim (a... celý příspěvek >
Jakou rotační sekačku s otočnými předními kolečky?, 30.7.2010
V tom, ze jsou ta zataceci kolecka marketingovy tah, si s Vami dovolim nesouhlasit. Za marketingovy tah bych povazoval treba tu 5ti letou zaruku, pac ta z coveka opravdu vytahne 800 Kc rocne po dobu 5ti let a pri tom vymenit olej a filtr a nabrousit... celý příspěvek >
Jakou rotační sekačku s otočnými předními kolečky?, 29.7.2010
No ja myslim, ze by ta trava na nohy nejak moc litat nemela, pac ten zadni deflektor - zadni viko tunelu, je sklopene temer kolmo k zemi. Ale i kdyby trochu jo, tak to za nejak velky problem nevnimam, pac sekani s vyhozem by u nas melo byt opravdu... celý příspěvek >
Jakou rotační sekačku s otočnými předními kolečky?, 28.7.2010 Obsahuje fotku
Tak výsledek mého maleho pruzkumu sekacek s prednimi otocnymi kolecky je tady (-: Ufff, tak jsem po necelych dvou tydnech umorneho prolejzani netu, mailovani, volani a jezdeni po prodejnach a dokonce i jedne vystave zahradni techniky, konecne vybral... celý příspěvek >
Kawasaki alebo Honda?, 23.7.2010
Díky za reakci (-: Tak to je síla s tím lankem :-o No, ale pokud koupím sekačku normálně v kameném obchodě, tak servis bude věc prodejce, ne? Tedy aspoň takto jsem uvažoval, že to koupím u normálního prodejce, abych se na něj pak mohl obracet s... celý příspěvek >
Kawasaki alebo Honda?, 23.7.2010
Dobrý den všem. Dovolil bych si zde položit související dotaz ohledně porovnání motorů. Právě vybírám z těchto 6ti sekaček. Sekačky mám seřazené podle priorit, jak mi momentálně která vychází jako nejlepší. Zde jsem se dozvěděl porovnání motorů... celý příspěvek >
Jakou rotační sekačku s otočnými předními kolečky?, 23.7.2010 Obsahuje fotku
PS: Tak jsem v Hornbachu našel ještě jednu levnější verzi toho Yard-mana a MTDčka. Jmenuje se to "Mac Allister MAC Pro 7053", má to motor Honda, stojí to necelou dvanáctku a vyrábí to MTD exkluzivně pro Hornbach. Oproti výše zmíněnému MTD se to liší... celý příspěvek >
Jakou rotační sekačku s otočnými předními kolečky?, 23.7.2010
PS: Ještě mě napadá, že u některých z výše uvedených modelů, je možné elektrické startování sekačky. Tchán se startováním sice do teď problémy neměl, ale léta přecejen přibývají a doufám, že novou sekačku budeme mít hodně let, tak mě napdalo, pokud... celý příspěvek >
Jakou rotační sekačku s otočnými předními kolečky?, 23.7.2010
JJ, je to pravda, že pro tchána by vysejpání plného 80l koše, asi nebyl žádný med, nicméně počítám, že tchánovi budu přenechávat spíše to mulčování, které je bez koše a v případě, že bude potřeba sekat s košem, snad nebude pro tchána problém, naplnit... celý příspěvek >
Jakou rotační sekačku s otočnými předními kolečky?, 22.7.2010
Ještě dodám, že pokud by někdo věděl o nějakém dalším stroji, zde uvedeného typu, tedy s předními otočnými kolečky, budu rád, za každý tip. Děkuji za čas a ochotu odpovídajících (-:
Jakou rotační sekačku s otočnými předními kolečky?, 22.7.2010 Obsahuje fotku
Zdravím místní komunitu "rotačních sekáču trávy" (-: Po 11 letech dosluhuje má stará sekačka Partner, tak uvažuji o nákupu nové a vzhledem k tomu, že jí budeme používat napůl s tchánem, což je starší člověk (ale nejen kvůli němu), mě při... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika