Příspěvky uživatele - 1.173

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ostřička pilových řetězů Güde 2500 "profi", 30.9.2010
Sám jste to napsal... máte řetěz 3/8 a Vás v podstatě bude zajímat pouze úhel 30° pod kterým budete zuby brousit.
Popruh ke křovinořezu - jaký?, 27.9.2010
Chtěl bych si pořídit nový popruh na křovinořez (ABG430) jelikož jsem origo zapoměl na zemi a pes mi ho krapet rozkouskoval. Koukal jsem na Oregon, Stihl i HQ, ale tak nějak se nemůžu rozhoupat.Jaký je podle vašich zkušeností takový nejpohodlnější a... celý příspěvek >
Bruska na řetězy motorových pil, 14.8.2010
Jasan... že se vyrábí v Číně mě netrápí, dneska se tam vyrábí skoro všechno a spousta lidí by se divila co všechno má doma z Číny.A mě by na občasný nabroušení 5 řetězů stačila. Výkon si myslím je taky jakžtakž v cajku... plno lidí si chválí brusku... celý příspěvek >
Bruska na řetězy motorových pil, 14.8.2010
Máte někdo zkušenosti s bruskou pilových řetězů FSG 130 A1 značky FloraBest z Lidlu anebo co na ní říkáte?
Pilu OM nebo HQ?, 30.7.2010
Hotovo, vymalováno,pila je doma. Už jsem tedy byl rozhodnutý vzít 310ku, jenže jsem tady pročítal diskuze skoro do 2 hodin do rána, dneska jsem nebyl línej jet přes 50 km k jinému prodejci který mi v podstatě tvrdil to samé jako většina z vás v čele... celý příspěvek >
Pilu OM nebo HQ?, 29.7.2010
Ano, vystihl jste to naprosto přesně... v hlavě má z toho člověk guláš.15000 kč je pro nás celkem podstatná částka a člověk by nerad udělal nějaký přehmat když už se takovou částku rozhodl investovat. Podobné rozhodování a vybírání už jsem letos... celý příspěvek >
Pilu OM nebo HQ?, 28.7.2010
Jasně, rozumím a děkuji za vaše příspěvky. Poslední rozhodnutí už nechám do prodejny a uvidí se jestli si povezu domů 310 nebo 270.Každopádně pak napíšu jak jsem pochodil a první dojmy z nové pilky. Ještě jednou děkuji všem a přeji dobrou noc.
Pilu OM nebo HQ?, 28.7.2010
Ano, uznávám že celkem přebíhám od značky ke značce a od modelu k modelu, ale je to prostě nerozhodností a také tím že prostě nemám možnost si ty pily vyzkoušet a tudíž vybírám pouze podle pocitů a vašich rad. Servis za rohem... myslím že to je... celý příspěvek >
Pilu OM nebo HQ?, 28.7.2010
Takže vy doporučujete modely 270,280,290 jak jste psal výše?Mě se ta 270ka taky celkem líbila... ach jo. Ještě se vás zeptám..proč by jste si tu 310 nekoupil?Že je zastaralá?Nebo má jiný mouchy?Je poruchová?
Pilu OM nebo HQ?, 28.7.2010
Takže jsem právě absolvoval kolečko po prodejcích a zřejmě asi i poslední.Už mě z toho jde hlava kolem. U HQ měli vystavený asi 4 pily, všechno menší pilky až na H55,tu mi taky prodejce vehementně doporučoval... nevím, ta mi nějak do ruky nepadla, i... celý příspěvek >
Pilu OM nebo HQ?, 28.7.2010
No nad Dolmarem jsem taky uvažoval, jenže jsem nenašel servis nikde poblíž (okr Mělník) a servis na HQ a Stihl mám cca 10 km. Dneska jedu ještě objet prodejny obou značek a rozhodnu se.Myslím že za 15000kč nemůžu koupit žádnej velkej šunt ať koupim... celý příspěvek >
Pilu OM nebo HQ?, 27.7.2010
Tak se prosím trochu rozepište o Vašich zkušenostech, jen je uvítám. Jak jsem již psal, nemám možnost porovnat pily v provozu, při řezu, startování atd a proto dám víceméně na rady od Vás tady na foru. Nikde jsem na 270ce nenašel primer... nemá... celý příspěvek >
Pilu OM nebo HQ?, 17.7.2010
Děkuji všem za rady, velmi si jich cením. Roman:...mám podobnou zkušenost s čištěním filtru, akorát já ho meju v benzínu a pak foukám vzduchem.Naučil jsem se skoro všechno foukat vzduchem po použití... sekačku, křoviňák, pilu,Asi mě budete mít za... celý příspěvek >
Sekačka s velkými koly, 15.7.2010
Stiga COMBI 53 SQ BW, Honda 5,5 HP
Pilu OM nebo HQ?, 13.7.2010
Tak jsem celou věc přehodnotil a letošek dojedu se svojím stařičkým Mcculochem a na jaře cenovou hladinu zvednu na 15000kč a koupím něco pořádnýho, zřejmě nějakou Stihlku. J.S... byl jste ve svým příspěvku krapet tajemný ohledně výběru typu... co by... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika