Příspěvky uživatele - 127.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pilu OM nebo HQ?, 27.7.2010
Upřímě bych nechtěl ani jednu pilu!!! OM je prostě krám do baráku. Vemte si do ruky HQ a pak Oleo... jak Vám padnou do ruky, hned poznáte co je značka a o ergonomii nemluvě. Jsme běžný uživatel, který si chodí přivydělávat do lesa... lidé které znám... celý příspěvek >
Co se starým namíchaným benzinem?, 26.6.2010
Dnes má spousta obcí a měst kvůli ekologii zřízené tzv. sběrné dvory, kam lidi odevzdávají gumy, staré lednice, televize, baterky... tam ti vezmou i ten tvůj benzín. Pokud si občanem dané obce mělo by to být i zadarmo. Tak si nemusíš lámat hlavu, kam... celý příspěvek >
Sekačka Stiga, 6.6.2010
To je pravda, mám doma hustý trávník a při mulčování je znát každý centimetr navíc. A tady na Litoměřicku roste tráva jako z vody... optimální sekání je tady tak po 5-7dnech v tomhle ročním období. LK
Sekačka Stiga, 6.6.2010
Asi máte pravdu, že větší výkon motoru na menší záběr nebude ani při vyšší trávě nebo mokré trávě sekačku dusit a tolik namáhat. Tak půjdu do té veze Stiga combi 48 SQ BW. Koukal jsem ještě na značkové sekačky u konkurence a u záběru 53 cm je hodně... celý příspěvek >
Sekačka Stiga, 6.6.2010
Dobrý den všem, rozhoduji se mezi dvěma sekačkami a to: - Stiga combi 48 SQ BW a motorem B&S 5HP (záběr 46) -Stiga combi 53 SQ BW a motorem B&S 5HP (záběr 53)  U verze Stiga 53 je v nabídce ještě motor Honda (5,5HP), ale ten z jistých... celý příspěvek >
Sekačka s pojistkou, 6.6.2010
A v jaké cenové relaci je taková sekečka???Nebo, který typ sekačky to má???
Sekačka s "pojistkou", 3.6.2010
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda-li existuje sekačka, která by měla jistou pojistu (střižný klín) který by měl zabezpečit motor, zejmena kliku motoru, když nůž na sekání trávy narazí do pevné překážky. Musím přiznat, že mě i mému známému se stalo... celý příspěvek >
Vrtací a sekací kladivo, 17.7.2009
Tak samozřejmě, že s tím nechci nahrazovat bourací kladivo... když bude pořádná překážka, tak si jej půjčím. Navíc pořizovací cena bouracího kladiva je také jiná... chtěl bych na rekonstrukci takového universálního pomocníka. za rozumné peníze...... celý příspěvek >
Vrtací a sekací kladivo, 17.7.2009
Co s jakým kladivem podle síly úderu mohu dělat... na co si mohu troufnout s 6.5 J??? je to dobré tak na osekání omítky??? nebo si s ním např. mohu troufnout na vyskání otvoru na dveře do cihlové zdi?? V Joulech se moc nevyznám.LK
Stenson 5200, 10.5.2009
Já už viděl v lese dobrodruhů... nějak už se ani nedivím co tady někteří píšou Teďy kupme všichni Stensny
Husqvarna 455 Rancher, 3.5.2009
Nevím jak moc na pilu pospícháte, ale já bych rozhodně nekupoval pilu v tomto ročním období. n apodzim bývají na pily akce s různými bonusy, snad skoro každá zn. prodejna Husqvarny Vám bonus v podobě věcí odečte a pila Vás vjde levněji a za 17 000,-... celý příspěvek >
Jaký je rozdíl mezi pilami zn. Jonsered a Husqvarna, 1.5.2009
ne, to rozhodně nemyslím... nekupji si pilu na rok a nevím, jak to bude s prodejcem třeba za 6 let a nevím kde budu bydlet... proto jsem se ptal. Servis je pro mě to nejdůležitějsí
Jaký je rozdíl mezi pilami zn. Jonsered a Husqvarna, 1.5.2009
Je to člověk na kterého slyším jen chválu a mě samotnému vyšel vždy vsříc... ten Kdo je Z K. Varů, jistě zná onoho prodejce Jonseretů. Lze tedy říct, ež jonsereta mi opraví i v Husqvarně a obráceně??
Jaký je rozdíl mezi pilami zn. Jonsered a Husqvarna, 1.5.2009
Váhám při koupi pily Husqvarna 357 xp a jonsered 2156. U nás je již mnoho let velmi dobrý prodejce pil Jonsered. Perfektní servis, maximální ochota a ten mi říkal, že mezi pilami jonsered a Husqvarna není skoro žádný rozdíl, snad jen v tvaru přední... celý příspěvek >
Jaká je husqvarna 372 xp, 7.2.2009
Koukám, že víš o pilách opravdu hodně... můžu ještě otravovat dotazem???Je vůbec nějaká pila universální do probírek i těžby???Všechny HQ xp nemají velkou životnost??? Přemýšlej jsem o koupi ještě Stihl MS 361...můžeš mi napsat ještě něco o téhle... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika