Příspěvky uživatele - 165.45

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ruský systém pálení destilátu - skleněné baňky, 20.8.2015
Proč "Na hlavu..."? Vždyť je to lehce vysvětlitelné!!! Nízkovroucí složky zkondenzovat hned z kraje sestavy nemůžou když jsou baňky zahřáty na "provozní teplotu" a proto odcházejí dál, do dalších baněk, a až tam částečně kondenzují a tím se... celý příspěvek >
Lipnická švestka, 20.8.2015
Zdravím. No, rosič "dosáhne" dost vysoko. Anebo se s ním dá vylézt na vlečku nebo na traktor:-))))) * Nicméně zkusím ten St. julian nebo Wavit. Ale běda Vám pane Chovanče jak mi to neporoste anebo se mi ten vzrůst nebude líbit!!! ... celý příspěvek >
Ruský systém pálení destilátu - skleněné baňky, 20.8.2015
Budu si muset ta videa stáhnout...* V těch baňkách po jejích zahřátí postupně kondenzují výševroucí složky. Proto lihovitost v nich stoupá od č.1kde je minimální a kde kondenzuje víceméně jen voda až k těm výše lihovitějším. Je to způsobeno tím,... celý příspěvek >
Ruský systém pálení destilátu - skleněné baňky, 17.8.2015
"Vážený pane" inženýre", je to přesně naopak. Čím vzdálenější baňaka. tím menší obsah alkoholu!!" Zkusím se zeptat: Teoreticky nebo prakticky? Při začátku destilace určitě. Ale co až se baňky prohřejí a až se v nich shromáždí větší množství... celý příspěvek >
Toptaste - na podzim sázené stromky, 15.6.2015
Tak uvidite, mozna jeste vyrasi z uslechtile casti nejaky vyhon a mohl by jste si zapestovat novy kminek a pote korunku, ale ztratite u toho zbytecne moc casu, nez naroste.takze lepsi reseni bude na podzim zasadit novy stromek.ja sem sazel na jare... celý příspěvek >
Už postřik na kadeřavost?, 3.3.2013
Díky, Mirku, za podrobné informace doplněné fotkami. Původně jsem myslel na pana PP, co ten by za to dal, kdyby měl zahradu v takové poloze. Ale on by jistě malebnou Vysočinu neměnil. 158 m. to je přímo “snová“ nadmořská výška. To je ještě dále na... celý příspěvek >
Lützelsachsenská, 24.2.2013 Obsahuje fotku
V honbě za stále ranějšími odrůdami švestek opět připomínám tuto starou německou pravou švestku, zrající v druhé polovině července. Přes všechny pěstitelské nectnosti, stále doufám, že se mi konečně podaří vyfotit u velkopěstitele obsypané větve této... celý příspěvek >
Švestky v sezóně 2012, 22.2.2013
Doufám, že si po vzoru pana Vinšálka, alespoň někdo letos pořídil odrůdu Herman, jejíž přítažlivými fotkami nás tady minulé léto pan Vinšálek překvapil. A že bude tedy do budoucna Hermanů na porovnání více. Jinak, Vlašek je mnoho typů (např. Vlaška... celý příspěvek >
Dělají mi starost potkani, nebo co to je za potvory, 24.9.2012
Asi ano, těžko si představit jiný scénář :)
Dělají mi starost potkani, nebo co to je za potvory, 4.9.2012
Já myslím, že ty dochucená vejce od tématu nejsou, ale otázka je, čím nejlépe je doplnit.  Jestli to chápu správně, kuna si vyhlédne osvědčený kurník či výběh a pak se s tím nepárá.  Zajímalo by mě, proč dělá takovou pohromu a přitom sežere... celý příspěvek >
Dělají mi starost potkani, nebo co to je za potvory, 3.9.2012
Potkana si umím představit i se štípačkama v ruce :)  Máme nový drátěný plot, výška 200cm. Potkan vesele utíkal 70 metrů - nahoře po vázacím drátě a pak rovnou ke slepicím a k žrádlu. Když jsem tam naběhla s tou vzduchovkou, nijak se nebál, jen... celý příspěvek >
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 25.7.2012
Jaké jste použil dávkování?
Růstový stimulátor, 28.6.2012
Jasně že to neni klasický stimulátor s jednou nebo dvěma úč. látkami. Je to celý komplex stimulačních látek, které se navzájem podporují. Jde o unikátní přípravek, který nemá na trhu obdobu a je vyzkoušený i ve velkovýrobě, kde prokazatelně funguje.... celý příspěvek >
Řasa, řasa a zase ta řasa, 27.6.2012
Nechápu, proč je ten filtr slabý. Vždyť jeho výkon odpovídá objemu nádrže.
Hoštice, 19.5.2012
Ano, loni jsem používal granulovaný kravinec z Hoštic a nemělo to chybu. Letos jsem pořídil slepice, tak budu mít dostatek vlastního hnojiva. Přeji Všem, ať to roste . Petr-Dřevák
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika