Příspěvky uživatele - 38.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké kalové čerpadlo?, 28.1.2013
5 metrů není zrovna málo, záleží na průměru a délce hadic, aby to jen nečůralo. Ten Einhel moc velkou rezervu nemá. 
Čerpadlo Sigma, 21.1.2013
Po vypuštění vody z nádrže je lepší ji natlakovat vzduchem o 0,1 atp míň než je zapínací tlak. Pak pustit čerpadlo a na vodoznaku si fixou poznačit hladinu při různých tlacích.Příště dofukovat na potřebný tlak bez vypouštění. Jedině tak... celý příspěvek >
Pozná někdo prosím co to je?, 27.7.2012 Obsahuje fotku
Přidám foto kmínku, roste tak od 1. máje. Fotky mladších paulownií elongata vypadají téměř shodně ale kmínek mám zelenější (možná mladší rostlina).
Pozná někdo prosím co to je?, 27.7.2012 Obsahuje fotku
Taky mně cosi vyrostlo a nevím co to je. Výška zatím 160 cm, průměr listu 60 cm. Nezná to někdo?
Mravenci, 21.7.2012
Vícekrát podle výskytu mravenců, možná cca co týden ale mravenci to vzdali, narozdíl od minulých let kdy jsem používal lepící pásku.Teď jsem asi měsíc (možná dva) nestříkal a od mravenců mám klid.
Mravenci, 20.7.2012
Já jsem kmeny letos stříknul vodou s Magi (Klasik) a mravenci dali pokoj na rozdíl od lepových pásků.
Bio hnojiva, 19.7.2012
Guanem se nazývá i trus netopírú, což jsou cicavci.
Existuje náhrada strunové sekačky?, 18.7.2012
Nůžky na trávu. Na malé kousky ruční na větší aku.
Destilační přístroj - sestrojení, 23.6.2012
V normální drogérii nebo vinařské potřeby, jmenuje se to kvasná zátka.
Motorek na gril - převod, 15.6.2012
52/14=3.714285714, to je počet otáček hnacího kola k jedné otáčce hnaného kola. 60/3.714285714=16.15384615 ot/min, otáčky hnaného kola.
Jak vytrhat betonové sloupky?, 10.6.2012
A vztahuje se ten zákon na vás? Nejsem si jist ale nejspíš platí pro nové projekty které čekají na stavební povolení.
Dýmovnice do skleniku, 10.3.2011
Skušenosti nemám ale trošku jsem zagůglil a ten přelepený název je BioDým.
A až Z o uzení, 23.2.2011
Jaký to má význam tahat uzené v tomto případě do sklepa? Není problém to na noc nechat dohořet a ráno znovu zatopit.
A až Z o uzení, 10.2.2011
Tvrdé dřevo (dub, buk) vydrží přes noc v pohodě. Půlkuláč cca 20 cm pěkně usadit do popela a trochu doladit tah.
Vodárna Hecht 3121 - problém s nasáváním, 26.7.2010
Kontrola sacího koše včetně zpětné klapky doufám proběhla. Skusil bych ji na výstup napojit kompresor (pokud není tat vodu z vodovodu) a natlakovat. Zjistí se tak případné netěsnosti. Ale za ty prachy bych se na ní moc nespoléhal.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika