Příspěvky uživatele - 212.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výběr křovinořezu, 15.6.2011
HQ 235 vlastním cca od roku 1996. NAsekl se za tu dobu tolik, ze nechapu, ze motor stale bezi v klidu. Oprava za ty leta se týkala pouze vymeny novych dratku od civky, novy filtr na vzduch a nova fajka na svicku. Zadny vybrus, pist, klika, nic.... celý příspěvek >
Myši všude - jak na ně, 29.9.2010
Dobrý den, co se týče myší mám zde pro Vás taky jeden postřeh. Letos jsme si pořídili dřevěnou chatku, která je podsklepená, cca 25 m od potoka. Po posekání trávníku spousta děr. Začal jsem pátrat co zde máme za divokou zvěř a vyšlo mi z toho, že to... celý příspěvek >
MaC 130, 8.9.2010
Sytič je zapnuty vychýlením do leva.Vkdyž se tartuje, musi se nejdřív zmáčknout plyn a zajistat takovýmmalým čudlem aby byl jako mírně přidaný plyn. Pak startovat, jak ti blafne motor, ručně vypneš sytič, plyn ale necháš. Pak nastartuješ a pila hned... celý příspěvek >
Díry v zemi - ktrek nebo hraboš?, 26.7.2010
Samozřejmě, že jsme ihned začali séct a vyhrabávat starou trávu a počítáme i s novým zatravněním, ale až proběhnou menší terení úpravy a stavební práce, zatím by zatravnění nemělo smysl
Díry v zemi - ktrek nebo hraboš?, 26.7.2010
Dobré ráno, koupili jsme se ženou chaloupku a vypadá to, že máme na zahradě stejný problém, celkem dlouho neudržovaná a když někdy posečená, tak neshrabáno. Chtěli jsme se zeptat, zda-li nepomuže, když celou zahradu v tomto období poryjeme. Předem... celý příspěvek >
Einhell RG-PM 48 S B&S, 8.7.2010
Má prosím někdo zkušenosti se sekačkou Einhell RG-PM 48 S B&S?
Mc Culloch 130, 6.3.2010
ja pouzivam M2T v pomeru 1:33 a pila bezi uz 20 let. pouzivam ji hlavne na odvetvovani, a obcasne rezani spalku. Dava to v klidu.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika