Příspěvky uživatele - 123.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaká hlína pro růžovou hortenzii?, 22.7.2010
Asi máte kompost dost zásaditý. Možná do něj přidáváte vápno, nebo popel ze dřeva? To by pak tu kyselost rašeliny přehlušilo. Z mé zkušenosti vám mohu říct, že můj keř měl jednu dobu dokonce část větví s květy modrými a část s květy růžovými, ač... celý příspěvek >
Přeseknutý kmínek révy, 22.7.2010
Ačkoliv jsem žádná spící očka původně neviděla, tak z useknutého kmínku mi, přesně tak jak jste předpokládal, už vyrazily dokonce tři výhonky. Dva těsně nad zemí a jeden je asi 5cm nad nimi. Všechny tři mají výšku zatím necelých 10cm. Mám z... celý příspěvek >
Jaká hlína pro růžovou hortenzii?, 22.7.2010
Pokud kupujete substrát, podívejte se, jaké je jeho Ph. Pro růžovou hortenzii by mělo být vyšší, min. 6,5. Rašelinu nepřidávejte, neb ta substrát okyseluje. V kyselém substrátu hortenzie kvete modře. Ph můžete zvýšit přidáním trošky vápna... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika