Příspěvky uživatele - 182.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky a rajčata na balkon, přesadit?, 23.4.2012
S otužovaním mám problém.Ráno, keď odchádzam do práce (okolo7h), je vonku 4-6 stupňov... to sa mi zdá primálo na to, aby som paradajkové priesady šupol von.
Predjarné počasie, 3.1.2012
Pán Mirek, prisvetľujete priesady nejako, aby sa nevytiahli príliš slabé do výšky?
Môžem už vrublovať?, 18.3.2011
Rezal som začiatkom januára (leden), ale Amers (slivka) bola munulý týždeň už trocha napučaná, aj ked som mal vrúble v chladničke, tak som navrúbľoval anglickou kopuláciou a do rozštepu... dával som aj marhuľu Veharda, aj keď ešte nepučala...
Môžem už vrublovať?, 18.3.2011
Otázočka: Mám navrúbľované kôstkoviny v období bez miazgy. Ako a kedy budem spoľahlivo vedieť, či sa vrúble ujali? Ony totiž aj ked sa neujmú, začnú rašiť samy osebe z vlastných zásob a neskôr uschnú... a ja by som nepodarky rád napravil zvyšnými... celý příspěvek >
Jak se zbavit mechu, 7.3.2011
Ale aj veľmi drahý... pri ploche cca 1000-1200m2 je to pálka.
Roubování třešně, 4.3.2011
Nočné teploty majú padnúť na -7...počkať ešte s vrúbľovaním?
Ohryzená broskyňa, 21.2.2011
pán Novosad, máte pravdu, glejotok a chúlostivosť broskyne vôbec som do úvahy nevzal... pri jabloni je možnosť úspechu vyššia...
Ohryzená broskyňa, 21.2.2011
zabudol som... nečakať na rašenie... doporučujem prečítať si nejakú knihu od Štefana Chlebíka... v knižnici nájdete... on to tam popisuje...
Ohryzená broskyňa, 21.2.2011
Tu nejde o obalenie, aby sa vytvorila nová kôra ale prakticky o implantát... šanca tu je, ale stromček sa bude zo 2 roky trápiť... jasne, vykopať a dať nový je jednoduchšie a racionálnejšie... ale ak ho zachránite, budete mať radosť...
Marhuľa na divom myrobaláne? špendlíku?, 2.2.2011 Obsahuje fotku
3ročný vrúbeľ
Konáre odchádzajú, 2.2.2011 Obsahuje fotku
..a takto
Konáre odchádzajú, 2.2.2011 Obsahuje fotku
Takto mi odchádzajú konáre na jednej slivke
Co takhle lupina, 28.1.2011
Z lupiny je výborná kaša, ale nie čistá lupina, ale 50% zemiakov, oboje uvariť osobitne, roztlačiť, zmiešať, maslo, mlieko do toho... aj oškvarky je fajn celé zamiešať... a navrch osmaženú cibuľku...
Hybrid švestkomeruňka, 15.12.2010
Má niekto praktickú skúsenosť s odrodou Melitopoľskij? Chuť, nároky, choroby-
Odrody - identifikácia, 19.10.2010
č.1 Luvasova, č.2 by mohla byť Konferencia
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika