Příspěvky uživatele - 255.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hortenzie, 22.9.2010
prosím vás mohol by sa niekto zo skúsených vyjadriť k tomu alobalu... môže zakopaný pri hortenzii spôsobovať jej zmodranie...?... aj sám pisatel príspevku, ale pre istotu už sú tam... :-) dakujem
Pochlubte se svojí zahrádkou, 17.9.2010 Obsahuje fotku
krásna hortenzia i záhrada... modrú hortenziu vykúzlite pomocou šp. hnojiva len vtedy ked pôvodná farba je ružová, ešte lepšie tmavo ružova, vaša bola asi biela, však...?
Zná někdo přesný název těchto rostlin?, 9.9.2010
prvá je kalina zakrslá, malý ker, ktorý nekvitne... tretia bude nejaká hluchavka - odhadujem podla kvetu
Co dělat, aby staré jabloně neplodily, 27.8.2010
tiež ma to napadlo poobíjať kvety na jar... ale tiež sa mi to zdá ako barbarstvo...,ale viem o čom hovoríte, tiež mám jabloň - plánku, ktorú nemám na rodenie, ale pre jej malebnosť...
Zkušenosti z časopisu bakker, 25.8.2010
dobrý den, pani palušková, bakker a ostatné jemu podobné katalógy sú presne pre ludí ako ste vy... nič v zlom... pre neskúsených, skúšajú ošáliť ludí farbou (fotoshopom) a rôznými "akože" vychytávkami (blbosťami)...ani ja nie som odborník, ale prv... celý příspěvek >
Vyšší užší keř, 19.8.2010
až teraz si všímam, že ulmus už odporúčali... :-) je to vlastne po vašom zlatý jilm... je fakt pekný ja ho mám 10 rokov a je 3m a krásne slpovitý
Vyšší užší keř, 19.8.2010
...keria japonica, ibištek, caryopteris clandonensis, pajasmín, budleja, alebo môj obľúbenec ulmus wredei holandica, ale to je strom, síce malý, má určite viac ako tri metre, ale je naozaj krásny, alebo nejakú tuju či cypruštek, z neopadavých cezmínu... celý příspěvek >
Kalina zakrslá, 11.8.2010
nikdy...
Přesazení borovice černé, 10.8.2010
dobré ráno, pestujem ihličnany dlhé roky, najvhodnejšia doba na presádzanie je jar a to pokial sú nové prírastky (tie svetlé) nerozvinuté, musia byť v stave púčika... ak ju musíte presádzať teraz, spravte to veľmi opatrne, najlepšie by bolo vystihnúť... celý příspěvek >
Panašovaný břečťan, přísavník a vinná réva, 4.8.2010 Obsahuje fotku
Jiří, sorry ja som na vás zabudla, s tými fotkami, takže to naprávam a posielam... je to juhozápadná strana a tvorí naozaj krásne previsy... dúfam že to bude aspoň trochu vidno, dosť blbo sa mi to fotilo... nech sa darí jarka k.
Pochlubte se svojí zahrádkou, 30.7.2010
Brasica i Jarka moc pekné!!!,... je vidno, že vás záhrada baví... krásne hortenzie!!!...a prekrásne petúnky i hosty!!! radosť pozerať... díky... jarka k.
Panašovaný břečťan, přísavník a vinná réva, 30.7.2010
pozrela som si vaše fotky... váš svah je ideálny pre brečtan, síce sa hovorí o brečtanu že je na tienisté miesta, ale on znesie naozaj všetko, mám brečtan na juho západnej strane, osvetlený od 11 do 17 hod, za 6 rokov vytvoril krásny 4m previs, je... celý příspěvek >
Zná někdo název tohoto stromu, 29.7.2010
je to vistéria..
Zkratky latinských jmen rostlin používaných v projektech, 15.7.2010
neviem či existuje taký zoznam, ale jedná sa o iniciály názvov rastlín, napr. APG alebo ApG tak je to Acer palmatum Garnet - javor dlanolistý Garnet a pod.
Jaký keř zasadit na slunce bez kouska stínu?, 4.7.2010
nie je to ker, ale navrhujem juku vláknitu..mám ju na južnom záhone v štrkovom podsype...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika